Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 167

Ezüst (Ag) pralinékínáló, jelzéssel, d: 14,5 cm, nettó: 163 g
20036.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Antik ezüst (Ag) sétabot fej, belül más anyaggal töltött, magyar családi címerrel díszített, jelzett, bruttó: 405 g
20037.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kristály ecetes üveg, dugóval, ezüst (Ag) szerelékkel, jelzéssel. Kis kopással, m: 17 cm
20038.

Rufpreis:
5 000 HUF

Silux arany fürdő ékszertisztító folyadék. Bontatlan csomagolásban
20039.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

20040.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11 darab antik ezüst (Ag) nyelű villa + ezüst (Ag) nyelű tortalapát, bruttó: cca 320 g
20041.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) váza. Jelzett, 14 cm, 56 g
20042.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

cca 1920 Ezüst (Ag) színházi tárca, jelzés nélkül, nettó: 112 g
20043.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) designer ékszer szett rózsakvarccal. Karkötő, gyűrű, nyaklánc, medállal. Mind jelzett, mesterjegyes Össz br 109 g Kövek 2-3,5 cm-ig
20044.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vegyes tört ezüst tétel ép darabokkal 105 g
20045.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) toll és levélbontó, jelzett, h: 14,5 és 13,5 cm, bruttó: 37,2 g
20046.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) kanál, jelzéssel, h: 21 cm, nettó: 71 g
20047.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF