Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2978897
20036
449
26000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) pralinékínáló, jelzéssel, d: 14,5 cm, nettó: 163 g 2978699
20037
449
Antik ezüst (Ag) sétabot fej, belül más anyaggal töltött, magyar családi címerrel díszített, jelzett, bruttó: 405 g
2978258
20038
449
Kristály ecetes üveg, dugóval, ezüst (Ag) szerelékkel, jelzéssel. Kis kopással, m: 17 cm 2978225
20039
449
3800
Silux arany fürdő ékszertisztító folyadék. Bontatlan csomagolásban
2964279
20040
449
40000
Ezüst (Ag) keresztelő (egy személyes) evőeszköz készlet. Jelzett, br 238 g
2964282
20041
449
11 darab antik ezüst (Ag) nyelű villa + ezüst (Ag) nyelű tortalapát, bruttó: cca 320 g
2981766
20042
449
8500
Ezüst (Ag) váza. Jelzett, 14 cm, 56 g 2964307
20043
449
40000
cca 1920 Ezüst (Ag) színházi tárca, jelzés nélkül, nettó: 112 g
2982109
20044
449
Ezüst (Ag) designer ékszer szett rózsakvarccal. Karkötő, gyűrű, nyaklánc, medállal. Mind jelzett, mesterjegyes Össz br 109 g Kövek 2-3,5 cm-ig 2982083
20045
449
Vegyes tört ezüst tétel ép darabokkal 105 g 2980620
20046
449
14000
Ezüst(Ag) toll és levélbontó, jelzett, h: 14,5 és 13,5 cm, bruttó: 37,2 g 2979153
20047
449
14000
Ezüst (Ag) kanál, jelzéssel, h: 21 cm, nettó: 71 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF