Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2981764
20048
449
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) kupica. Jelzett, mesterjegyes, 43 g 2982117
20049
449
Ezüst (Ag) designer ékszer szett tigrisszemmel. gyűrű, medál. Mind jelzett, mesterjegyes Össz br 63 g Kövek 2,5; 3,5 cm 2979150
20050
449
Ezüst (Ag) kanál, jelzéssel, h: 20 cm, nettó: 52 g 2979161
20051
449
Ezüst (Ag) karkötő, rekeszzománc és befoglalt gyöngy díszítéssel, jelzéssel, bruttó: 62 g 2983823
20052
449
Ezüst (Ag) kávéskanál, jelzéssel nettó: 12,5 g 2979146
20053
449
Ezüst (Ag) kanál, jelzéssel, h: 17,5 cm, nettó: 40 g 2983828
20054
449
5 db ezüst (Ag) nyelű villa, jelzéssel, bruttó: 125 g
2943784
20055
449
44000
14K arany (Au) női karóra. Kézi felhúzós szerkezettel. Jelzett, működik Nettó 3,6 g
2979606
20056
449
30000
Arany (Au) fülbevaló pár, gyöngy berakással, jelzéssel, 14k, bruttó: 1,1 g
2962636
20057
449
24000
14K arany keretben, porcelán szentkép medál. Kézzel festett, jelzett 30 mm 2916637
20058
449
24000
Arany (Au) 14K angyalka függő, jelzett, 2×1,6 cm, nettó: 1,6 g
2833415
20059
449
26000
Arany (Au) 14K köves briós fülbevalópár, jelzett, d: 1,1 cm, bruttó: 2,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF