Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 171

Meistermann Barnabás: Új útmutató a szentföldre. Kiadja a Szentöldi Komiszáriátus. Bp., 1909, Szentföldi Kusztódia, 680 p.+9 t. Gazdag képanyaggal és térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az egyik térkép sérült.
18048.

Rufpreis:
6 000 HUF

18049.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Bohdaneczky Edvin: Csanád vármegye nemzetiségi és gazdasági viszonyai a XVIII. században. Csanádvármegyei Könyvtár 36. Makó,1940.,Makói Könyvnyomda,92+1+1 p.+ 4 (kihajtható mellékletek) t. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
18050.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Wildner Ödön: Pest és Buda közigazgatásának története az 1848-1849-i szabadságharc alatt. Statisztikai Közlemények 86. köt. 3. sz. Bp., [1936], Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 144 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, néhány sérült lappal.
18051.

Rufpreis:
2 000 HUF

Führer durch Portrose mit Situationsplan und zahlreichen Abbildungen. Triest, é.n. (cca 1900-1910), Buch- und Kunstdruckerei L. Herrmanstoreer, 36 p. + 14 sztl. lev. + 1 (kihajtható térkép) t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, laza fűzéssel.
18052.

Rufpreis:
1 600 HUF

Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Gazdagon illusztrált. Benne: 1941 Erdély északi része és Székelyföld Szállodák, Penziók és Villák. 1941 Nyár. Prospektussal. Kiadói papírkötésben.
18053.

Rufpreis:
2 400 HUF

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., [1927], Tolnai. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
18054.

Rufpreis:
1 800 HUF

18055.

Rufpreis:
1 600 HUF

18056.

Rufpreis:
1 600 HUF

Michael Leapman: Madrid. Eyewitness Travel. London, 2014., Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18057.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gerard M. L. Harmans: The Netherlands. Eyewitness Travel. London, 2011., Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18058.

Rufpreis:
2 400 HUF

Horváth Gyula: Jordánia. Bp., 2003., Magyar Szemmel. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18059.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF