Meistermann Barnabás: Új útmutató a szentföldre. Kiadja a Szentöldi Komiszáriátus. Bp., 1909, Szentföldi Kusztódia, 680 p.+9 t. Gazdag képanyaggal és térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az egyik térkép sérült.