Ádám Sándor: Európa bűne, ahogy elbántak a magyarokkal. Bp., 2003, Szerzői. Kiadói papírkötés. + Bajcsy-Zsilinszky Endre: Erdély múltja és jövője. Ford.: Göncz Árpád. Az utószót írta, a kötetet jegyzetekkel ellátta és szerk.: Vígh Károly. Bp., 1990, Tinódi. 3 db térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Zarek, Otto: Egy nép szerelme. Kossuth Lajos életregénye. I-II. köt. Ford.: Sebestyén Károly és Horváth Zoltán. Herczeg Ferenc előszavával. Bp., [1935], Rózsavölgyi és Társa, 263 p.; 268-565 p. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé fakó gerinccel, ex libris-szel (vitéz Siménfalvy Sándor).
Hamann, Brigitte: Habsburg Lexikon. Bp., é.n., Új Géniusz Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóval, előzéklapon apró szakadással, azt követő lapon ajándékozási sorokkal.
Rákay Philip: Szabadság tér 89. A rendszerváltoztatás aktái I. kötet. (Bp.), 2015, szerzői magánkiadás. 390 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, zsugorfóliában.
Anarchizmus. Vál., szerk., jegyzettel ellátta és a bibliográfiát összeáll. és az utószót írta: Bozóki András és Sükösd Miklós. Az egyik szerkesztő, Bozóki András által DEDIKÁLT példány. Modern Ideológiák. Bp., 1991.,Századvég. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
Bona Gábor: Kossuth Lajos kapitányai. Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. + Otto Zarek: Egy nép szerelme. Kossuth Lajos életregénye. Herczeg Ferenc előszavával. Ford.: Sebestyén Károly és Horváth Zoltán. Bp.,én.,,Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötésben
Deér József: Pogány magyarság, keresztény magyarság. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 271+(3) p. + 8 (fekete-fehér képek) t. Könyvnapi kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, illusztrált, sérült kiadói papír védőborítóban.