Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 126

Beder Tibor: A bujdosók nyomában. Mikes Kelemen nyomában. Csíkszereda, 2005, Pro-Print. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18331.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ádám Sándor: Európa bűne, ahogy elbántak a magyarokkal. Bp., 2003, Szerzői. Kiadói papírkötés. + Bajcsy-Zsilinszky Endre: Erdély múltja és jövője. Ford.: Göncz Árpád. Az utószót írta, a kötetet jegyzetekkel ellátta és szerk.: Vígh Károly. Bp., 1990, Tinódi. 3 db térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18332.

Rufpreis:
1 400 HUF

Széchenyi István: Napló. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18333.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zarek, Otto: Egy nép szerelme. Kossuth Lajos életregénye. I-II. köt. Ford.: Sebestyén Károly és Horváth Zoltán. Herczeg Ferenc előszavával. Bp., [1935], Rózsavölgyi és Társa, 263 p.; 268-565 p. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé fakó gerinccel, ex libris-szel (vitéz Siménfalvy Sándor).
18334.

Rufpreis:
1 400 HUF

Waczulik Margit: A táguló világ magyarországi hírmondói. XV-XVII. század. Nemzeti Könyvtár. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
18335.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hamann, Brigitte: Habsburg Lexikon. Bp., é.n., Új Géniusz Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóval, előzéklapon apró szakadással, azt követő lapon ajándékozási sorokkal.
18336.

Rufpreis:
1 000 HUF

Für Lajos: Magyar sors a Kárpát-medencében. Népesedésünk évszázadai 896-2000. Bp., 2001, Kairosz. Kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés.
18337.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rákay Philip: Szabadság tér 89. A rendszerváltoztatás aktái I. kötet. (Bp.), 2015, szerzői magánkiadás. 390 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, zsugorfóliában.
18338.

Rufpreis:
1 600 HUF

Domonkos Pál Péter: A moldvai magyarság. Bp, 1987, Magvető. Ötödik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
18339.

Rufpreis:
1 400 HUF

Anarchizmus. Vál., szerk., jegyzettel ellátta és a bibliográfiát összeáll. és az utószót írta: Bozóki András és Sükösd Miklós. Az egyik szerkesztő, Bozóki András által DEDIKÁLT példány. Modern Ideológiák. Bp., 1991.,Századvég. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
18340.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bona Gábor: Kossuth Lajos kapitányai. Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. +   Otto Zarek: Egy nép szerelme. Kossuth Lajos életregénye. Herczeg Ferenc előszavával. Ford.: Sebestyén Károly és Horváth Zoltán. Bp.,én.,,Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötésben
18341.

Rufpreis:
1 400 HUF

Deér József: Pogány magyarság, keresztény magyarság. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 271+(3) p. + 8 (fekete-fehér képek) t. Könyvnapi kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, illusztrált, sérült kiadói papír védőborítóban.
18342.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF