https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 126

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bethlen Farkas: Erdély története I, III. kötet. Fordította: Bodor András, Kasza Péter, S. Varga Katalin. A jegyzeteket írta és a mutatókat összeállította: Pálffy Géza, valamint Kruppa Tamás. Bp.-Kolozsvár,2000-2004,Enciklopédia-Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
1
18355.

Bethlen Farkas: Erdély története I, III. kötet. Fordította: Bodor András, Kasza Péter, S. Varga Katalin. A jegyzeteket írta és a mutatókat összeállította: Pálffy Géza, valamint Kruppa Tamás. Bp.-Kolozsvár,2000-2004,Enciklopédia-Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olasz-magyar és magyar-olasz régészeti kifejezések szótára. Dizionario di terminologia archeologia Italiano-Ungherese e Ungherese-Italiano. Összeáll.: Tulok Magda - Makkay János. Elisabetta Starnini közreműködésével. Bp., 2009., Enicklopédia Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
18356.

Olasz-magyar és magyar-olasz régészeti kifejezések szótára. Dizionario di terminologia archeologia Italiano-Ungherese e Ungherese-Italiano. Összeáll.: Tulok Magda - Makkay János. Elisabetta Starnini közreműködésével. Bp., 2009., Enicklopédia Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
César de Saussure: Törökországi levelek és útirajzok 1730-1739. Ford. Antal László. Függelékben közölt egyes dokumentumokat fordította a magyar tárgyú jegyzeteket írta: Kovács Ilona. A török tárgyú jegyzeteket és szómagyarázatokat írta: Hóvári János. Bp., 1999., Pallas Stúdió - Attraktor Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18357.

César de Saussure: Törökországi levelek és útirajzok 1730-1739. Ford. Antal László. Függelékben közölt egyes dokumentumokat fordította a magyar tárgyú jegyzeteket írta: Kovács Ilona. A török tárgyú jegyzeteket és szómagyarázatokat írta: Hóvári János. Bp., 1999., Pallas Stúdió - Attraktor Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ferdinand Anton: A Nő a Kolumbus előtti Amerikában. Ford.: Szántó Tamás. Bp.,1976., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.
1
18358.

Ferdinand Anton: A Nő a Kolumbus előtti Amerikában. Ford.: Szántó Tamás. Bp.,1976., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jakubovszkij I.I.: Égő föld. 1976., Zrínyi Katonai Kiadó, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A papírborító sérült, szakadozott. Egyébként szép állapotú.
1
18359.

Jakubovszkij I.I.: Égő föld. 1976., Zrínyi Katonai Kiadó, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A papírborító sérült, szakadozott. Egyébként szép állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Temesváry Ferenc (összeáll.): Batthyány és az aradi tizenhárom. Bp., Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
18360.

Temesváry Ferenc (összeáll.): Batthyány és az aradi tizenhárom. Bp., Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse