https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 126

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
G[eorges] de Manteyer: Austria's peace offer 1916-1917. With and introductory letter by Prince Sixte de Bourbon. London, 1921., Constable and Co., VIII+360 p. + 3 t. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, két kihajtható tábla fénymásolattal pótolt.
1
18343.

G[eorges] de Manteyer: Austria's peace offer 1916-1917. With and introductory letter by Prince Sixte de Bourbon. London, 1921., Constable and Co., VIII+360 p. + 3 t. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, két kihajtható tábla fénymásolattal pótolt.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Karl Friedrich Nowak-Freidrich Thimme (szerk.): Erinnerungen und Gedanken des Botschafters Anton Graf Monts. Berlin, 1931, Verlag für Kulturpolitik. Német nyelven. Első kiadás. 606 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, utolsó tíz oldal foltos. / In German language. Full linen binding, last ten pages stained.
1
18344.

Karl Friedrich Nowak-Freidrich Thimme (szerk.): Erinnerungen und Gedanken des Botschafters Anton Graf Monts. Berlin, 1931, Verlag für Kulturpolitik. Német nyelven. Első kiadás. 606 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, utolsó tíz oldal foltos. / In German language. Full linen binding, last ten pages stained.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Egedy Gergely: Konzervativizmus az ezredfordulón. Bp., 2001, Magyar Szemle Könyvek. Kiadói papírkötés.
1
18345.

Egedy Gergely: Konzervativizmus az ezredfordulón. Bp., 2001, Magyar Szemle Könyvek. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vádirat Rajk László és társai elleni bűnügyben. Bp., 1949, Miniszterelnökség Sajtóosztálya.
1
18346.

Vádirat Rajk László és társai elleni bűnügyben. Bp., 1949, Miniszterelnökség Sajtóosztálya.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
16
 
Anonymus: A néppártról. Röpirat. Bp., 1895. Grill K. 32p. Kiadói papírborítóval
1
18347.

Anonymus: A néppártról. Röpirat. Bp., 1895. Grill K. 32p. Kiadói papírborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bujdosó Alpár: 299 nap. A szerző, Bujdosó Alpár (1935 - ) költő, mérnök által DEDIKÁLT példány. Bp.,2003,Magyar Műhely Kiadó - 1956-os Intézet. Fekete-fehér fotókkal illusztrált.  Kiadói papírkötés.
1
18348.

Bujdosó Alpár: 299 nap. A szerző, Bujdosó Alpár (1935 - ) költő, mérnök által DEDIKÁLT példány. Bp.,2003,Magyar Műhely Kiadó - 1956-os Intézet. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Anthony Giddens: A harmadik út. (h.n.) 1999, Agóra Marketing Kft. Kiadói papírkötés.
1
18349.

Anthony Giddens: A harmadik út. (h.n.) 1999, Agóra Marketing Kft. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bíró András: A 100. év elé. Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete. 1996, Szerző. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
18350.

Bíró András: A 100. év elé. Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete. 1996, Szerző. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Feitl István-Sipos András (szerk.): Iskolák, diákok, oktatáspolitika a 19-20. században. Tanulmányok. Bp.,2004, Napvilág, kiadói papírkötésben
1
18351.

Feitl István-Sipos András (szerk.): Iskolák, diákok, oktatáspolitika a 19-20. században. Tanulmányok. Bp.,2004, Napvilág, kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pletl Rita: A döblingi Széchenyi eszmevilága és stílusa. Kölcsey Füzetek XV. Bp., 2005., Kölcsey Intézet. Kiadói papírkötés.
1
18352.

Pletl Rita: A döblingi Széchenyi eszmevilága és stílusa. Kölcsey Füzetek XV. Bp., 2005., Kölcsey Intézet. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marx és Engels Magyarországról. Cikkek, levelek, szemelvények. Bp., 1974. Kosstuh. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fakó gerinccel.
1
18353.

Marx és Engels Magyarországról. Cikkek, levelek, szemelvények. Bp., 1974. Kosstuh. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fakó gerinccel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vágvölgyi Tibor: A magyar demokrácia születése - A felvilágosodás kora - Bp. 1945., Világosság ny. Kiadói papírkötésben. Borítón és néhány lapon szakadások.
1
18354.

Vágvölgyi Tibor: A magyar demokrácia születése - A felvilágosodás kora - Bp. 1945., Világosság ny. Kiadói papírkötésben. Borítón és néhány lapon szakadások.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse