Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2938653
18343
447
Books: History
G[eorges] de Manteyer: Austria's peace offer 1916-1917. With and introductory letter by Prince Sixte de Bourbon. London, 1921., Constable and Co., VIII+360 p. + 3 t. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, két kihajtható tábla fénymásolattal pótolt. 2938647
18344
447
Books: History
2503203
18345
447
Books: History
Egedy Gergely: Konzervativizmus az ezredfordulón. Bp., 2001, Magyar Szemle Könyvek. Kiadói papírkötés. 2962690
18346
447
Books: History
Vádirat Rajk László és társai elleni bűnügyben. Bp., 1949, Miniszterelnökség Sajtóosztálya. 2917506
18347
447
Books: History
Anonymus: A néppártról. Röpirat. Bp., 1895. Grill K. 32p. Kiadói papírborítóval
2667625
18348
447
Books: History
Bujdosó Alpár: 299 nap. A szerző, Bujdosó Alpár (1935 - ) költő, mérnök által DEDIKÁLT példány. Bp.,2003,Magyar Műhely Kiadó - 1956-os Intézet. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2503162
18349
447
100
Books: History
Anthony Giddens: A harmadik út. (h.n.) 1999, Agóra Marketing Kft. Kiadói papírkötés. 2945736
18350
447
Books: History
2643287
18351
447
Books: History
2645331
18352
447
Books: History
2645363
18353
447
Books: History
Marx és Engels Magyarországról. Cikkek, levelek, szemelvények. Bp., 1974. Kosstuh. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fakó gerinccel. 2636614
18354
447
Books: History
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF