Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 126

Szalay Károly: A sátánizált Horthy. Lakitelek, 2018, Antológia. Kiadói papírkötés.
18319.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pados Pál: Ezt nem írhattam meg Oroszországról. Bp., 1945, Gábor Áron Könyvkiadóvállalat, 124+(2) p. Papírkötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel, a könyvtesttől elváló borítóval.
18320.

Rufpreis:
1 400 HUF

Galeotto Marzio: Mátyás királynak kiváló, bölcs, tréfás mondásairól és tetteiről szóló könyv. Ford.: Kardos Tibor. Bibliotheca Historica. Bp., 1977, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
18321.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rugonfalvi Kiss István: Iktári Bethlen Gábor erdélyi fejedelem. Bp., 1933, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. A borító Haranghy Jenő munkája. Kiadói papírkötés.
18322.

Rufpreis:
1 600 HUF

G. C. Baravelli: Das letzte Bollwerk der Sklaverei Abessinien. Roma,(1935),"Novissima". Német nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.
18323.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szabó Károly: Kun László. Bp., 1988, ÁKV-Maecenas. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18324.

Rufpreis:
1 200 HUF

18325.

Rufpreis:
1 000 HUF

1970 Archäologischer Anzeiger 1970. Heft. 1. Berlin, 1970., Walter de Gruyter, XXXI+129 p. Kiadói papírkötés.
18326.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sisa Béla: A Madárlány Erdélybe repült - The Bird Maiden flew to Transylvania - The Bird Maiden Flew To Transylvania.Romantika, Budapest, 2007. KIadói kartonált papírkötés, szép állapotban.
18327.

Rufpreis:
1 400 HUF

18328.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar Győző: Kossuth Lajos élete. Bp., 1909, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 68 p. Amatőr módon átkötött papírkötés, foltos lapokkal.
18329.

Rufpreis:
1 200 HUF

Buchinger Manó: Titkos akták negyvennyolcas emigránsokról. A bécsi "K. und. K. Haus-, Hof- u. Staätsarchiv" anyagából összeállította: Buchinger Manó. Bp.,(1948), Népszava. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított illusztrált papír védőborítóban, az elülső szennylapon javítással.
18330.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF