Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 126

Wladyslaw Lewandowski: Uczestnicy powstania listopadowego opowiadają. (Wybór pamietników.) [A novemberi felkelés résztvevői. (Válogatás a naplókból.)] Warszawa, 1959., Panstwowe Zaklady Wydawnictw Szkolnych. Lengyel nyelven. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, lengyel nyelvű ajándékozási sorokkal.
18295.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ács Tivadar: Kossuth papja: Ács Gedeon. Bp., 1940, szerzői kiadás (Vác, Kapisztrán-ny.), 220 p. Kissé sérült kiadói papírkötés.
18296.

Rufpreis:
3 000 HUF

Barabás Tibor: A szabadság magvetője. Zádor István rajzaival. Bp., 1951, Ifjúsági Könyvkiadó, 159 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, a címlapon névbejegyzéssel.
18297.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gaál Mózes: Francia háború és a szabadságharc. Történeti elbeszélések a régi időkből. Juszkó Béla képeivel. Bp., én., Stampfel-féle,(Révai). Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
18298.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1950 3 szocreál füzet Népi demokráciánk útja, Gerő Ernő elvtárs beszámolója a Magyar Dolgozók Pártja kongresszusán, Fehér könyv - Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése
18299.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tschubi, Clara: Elisabeth, Kaiserin von Österreich und Königin von Ungarn. Leipzig, Verlag von Philipp Reclam. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, 9 db fotóval.
18300.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kapocsy György: "Hol sírjaink domborulnak..." Nemzeti nagyjaink sírhelyei. 2002, Kairosz. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
18301.

Rufpreis:
2 000 HUF

Széchenyi István: Stádium. Bp., 1958, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
18302.

Rufpreis:
1 600 HUF

Debreczeni József: A miniszterelnök. Antall József és a rendszerváltozás. Bp., 1998, Osiris. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18303.

Rufpreis:
1 600 HUF

Enst Wiese: Weißes Reich im Scharzen Erdteil. Leipzig,1938., R. Voigtländer Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
18304.

Rufpreis:
1 800 HUF

18305.

Rufpreis:
3 000 HUF

Méhely Kálmán: A XIX. század öröksége. Cobden-Könyvtár 17. sz. Bp.,(1923),Magyar Cobden-Szövetség, 39 p. Kiadói papírkötés.
18306.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF