Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 126

Acsády Ignác: A magyar birodalom története 13-14. füzet. Bp., én.,Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadt borítókkal, bélyegzésekkel, aláhúzásokkal, egy kijáró táblával.
18283.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay Imre: Bizánctól a bolsevizmusig. Bp., 1993, Szerzői kiadás, 220+4 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos gerinccel.
18284.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

John Chadwick: A lineáris B megfejtése. Ford.: Zsolt Angéla. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18285.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

C. Lewis Broad: The year in story and picture. [Az 1938-as év krónikája.] London, én.,Hutchinson & Co. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal, köztük a fotókon ismert emberekkel. (Pl.: Chamberlain, Hitler.) Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, a gerincen kis szakadással.
18286.

Rufpreis:
2 400 HUF

1961 Lengyel Alfréd: Győr 1848-1849 eseményei egy ismeretlen napló tükrében. Győr, Arrabona 1961/3 sz., 125-141 p. Különlenyomat. + 1962 Győr megyei parasztmozgalmak 1848-ban. A "vérvörös csütörtök" győri eseményei. Győr, Arrabona 1962/4 sz., 171-206 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötések.
18287.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tordai György: Horárik János. Bp., 1954., Művelt Nép. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
18288.

Rufpreis:
2 000 HUF

László Gyula: 1910-ben születtem... Egy a XX. századot végigélt magyar ember emlékezései. Szombathely, 1995, Életünk Könyvek. Kiadói papírkötés.
18289.

Rufpreis:
2 800 HUF

[Juan Antonio Llorente (1756-1823)-Léonárd Gallois (1789-1851)] Llorente és Gallois: A spanyol inquisitió története II. rész. Lipcse, 1863, Köhler K. F., 126 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító hiányzó a gerinc részben szétvált.
18290.

Rufpreis:
2 000 HUF

Supka Géza: Az átkozott asszony. Nádasdy Ferencné, Bathory Erzsébet bűnügye. A periratok felhasználásával. Erdélyi Egyetemes Könyvtár. Nagyvárad,[1941], Grafika, 71 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18291.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bonkáló Sándor: A szlávok. A szláv népek és a szláv kérdés ismertetése. Modern Könyvtár 471-476. sz. Bp.,[1915],Athenaeum. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
18292.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karl von Rotteck's Allgemeine Geschichte Achter Band. Braunschweig, 1854. Westermann. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval .
18293.

Rufpreis:
1 800 HUF

Slavomir Rawicz: A hosszú menet. Út a szabadságba. Ford.: Lukács Laura. Bp., 2002, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
18294.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF