Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 126

Ember Győző: Az 1848/49-i minisztérium levéltára. Magyar Országos Levéltár Kiadványai I. Levéltári Leltárak 1. Bp., 1950., Akadémiai Kiadó. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
18271.

Rufpreis:
3 000 HUF

Saecula Hungariae I-XII. Válogatott írások a honfoglalás korától napjainkig 12 könyvben. Bp., 1985, Széchenyi Művészeti Központ. Kiadói papírkötés, kiadói papír dísztokban, jó állapotban.
18272.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk.: Lukinich Imre. Bp., [1926], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 367 p. + 3 t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé sérült borítóval, sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal, régi intézményi bélyegzőkkel.
18273.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tarle, [Jevgenyij]: Napóleon. Ford.: Déry Tibor, Aranyossy Pál. Bp., 1961, Gondolat, 431+(5) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
18274.

Rufpreis:
2 000 HUF

18275.

Rufpreis:
2 800 HUF

1848. A szabadságharc története világosig. Bp., 1898, Werbőczy Könyvnyomda. Papírkötésben, megviselt állapotban.
18276.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hans Dernschwam: Erdély, Besztercebánya, Törökországi útinapló. Közreadja Tardy Lajos. Ford. és a bevezetést írta: Tardy Lajos. A jegyzeteket Dávid Géza és Tardy Lajos állította össze. Bp., 1984, Európa Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóban.
18277.

Rufpreis:
1 800 HUF

László Gyula: Árpád népe. Bp., 1988, Helikon. Badics Ilona, Dienes Ö. István, László Gyula, Marton Magda és Nagy András rajzaival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé hullámos lapokkal.
18278.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pallai Péter - Sárközi Mátyás: A szabadság hullámhosszán. Az 1956-os magyar forradalom története a BBC elmondásában. Bp., 2006., Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18279.

Rufpreis:
1 800 HUF

18280.

Rufpreis:
2 000 HUF

Blos, Wilhelm: A francia forradalom. A francia közállapotok és események népszerű ismertetése 1789-től 1804-ig. Ford.: Horovitz Jenő. Bp., 1909, Népszava Könyvkereskedés (Világosság-ny.), XII+628 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal.Korablei félvászon kötésben kissé kopott
18281.

Rufpreis:
1 800 HUF

18282.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF