Für Lajos: Magyar sors a Kárpát-medencében. Népesedésünk évszázadai 89... https://www.darabanth.com/de/447-Fernauktion/447.0/Bucher/Bucher-Geschichte~2000121/Fur-Lajos-Magyar-sors-a-Karpat-medenceben-Nepesedesunk-evszazadai-896-2000-Bp-2001-Ka~II2962771
2962771
18337
447
Books: History
Beschreibung: Für Lajos: Magyar sors a Kárpát-medencében. Népesedésünk évszázadai 896-2000. Bp., 2001, Kairosz. Kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés.
: tg