Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 167

32813.

Rufpreis:
3 000 HUF

32814.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kanada 1966. "Freedom for Hungary 1956-1966 - Freedom for all / To commemorate those who never surrendered (Szabadságot Magyarországnak 1956-1966 - Szabadságot mindenkinek / Emlékül azoknak, akik soha nem adták meg magukat)" fém emlékérem. Szign.: Dora de Pédery-Hunt (38mm) T:AU fo. Canada 1966. "Freedom for Hungary 1956-1966 / To commemorate those who never surrendered" bronze commemorative medallion. Sign.: Dora de Pédery-Hunt (38mm) C:AU spotted
32815.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Kanada 1969. "Apollo 11 - E. Aldrin, N. Armstrong, M. Collins / Az első ember a Holdon - 1969. július 20." Al emlékérem (35mm) + Izrael 2003. "Ilan Ramon - Izrael első űrhajósa" kétoldalas aranyozott emlékérem kapszulában és sérült műanyag tokban (50mm) T:UNC Canada 1969. "Apollo 11 - E. Aldrin, N. Armstrong, M. Collins / The first men on the Moon - July 20th 1969" Al medallion (35mm) + Israel 2003. "Ilan Ramon - Israel's first astronaut" two-sided gilt medallion in capsule ynd in damaged plastic case (50mm) C:AU,UNC
32816.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kanada 1986. "Karl Landsteiner / Toronto Canada" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Hint (70mm) T:AU patina Canada 1986. "Karl Landsteiner / Toronto Canada" two-sided bronze medallion. Sign.: Hint (70mm) C:AU patina
32817.

Rufpreis:
2 000 HUF

32818.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kína DN A Csin-dinasztia 12 uralkodóját ábrázoló fém emlékérem szett, kínai és angol nyelvű gyűjtőalbumban T:UNC China ND Commemorative medallion set depicting 12 Emperors of the Qing dynasty in chinese-english language binder C:UNC
32819.

Rufpreis:
12 000 HUF

32820.

Rufpreis:
2 000 HUF

32821.

Rufpreis:
2 000 HUF

32822.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lengyelország 1978. "Januszka Korczaka" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (69mm) T:XF Poland 1978. "Januszka Korczaka" two sided, cast bronze medallion (69mm) C:XF
32823.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lengyelország 1979. "II. János Pál / Urbi et Orbi" kétoldalas, bronz emlékérem (45mm) T:UNC Poland 1979. "Jan Paweł II / Urbi et Orbi" bronze medallion (45mm) C:UNC
32824.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF