Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 167

Német Államok 1817. "Luther Márton" kétoldalas bronz utánveret a reformáció 300. évfordulójára műanyag tokban és tanúsítvánnyal (30mm) T:AU patina German States 1817. "Martin Luther" two-sided bronze restrike for the 300th anniversary of the reformation in plastic case with certificate (30mm) C:AU patina
32837.

Rufpreis:
2 000 HUF

Német Államok ~1850. "A konfirmáció emlékére" kétoldalas bronz protestáns vallási emlékérem. Szign.: Baiwett F. (32mm) T:AU patina German States ~1850. "Zum andenken an die Confirmation" two-sided bronze protestant religious medallion. Sign.: Baiwett F. (32mm) C:AU patina
32838.

Rufpreis:
2 000 HUF

Német Birodalom 1888. "III. Frigyes császár 1831-1888" ezüstözött bronz emlékérem (26mm) T:AU kopott ezüstözés German Empire 1888. "Friedrich III 1831-1888" silver-plated bronze medallion (26mm) C:AU worn silver plating
32839.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német Birodalom ~1930. "Friedrich Ebert" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Oskar Glöckler (36mm) T:AU German Empire ~1930. "Friedrich Ebert" two-sided bronze medallion. Sign.: Oskar Glöckler (36mm) C:AU
32840.

Rufpreis:
3 000 HUF

NDK 1958. "Berlini Pénzverde / Baráti látogatás" bronz látogatói érem (50mm) T:XF patina GDR 1958. "Münze Berlin / F reundschaftsbesuch (Berlin Mint / Friendly visit)" bronze visitor medallion (50mm) C:XF patina
32841.

Rufpreis:
1 400 HUF

32842.

Rufpreis:
1 000 HUF

Német Demokratikus Köztársaság 1967. "Wartburg" 2xklf jelzett meisseni porcelán érem (67mm,63mm) T:1- folt Germany Democratic Republic 1967. "Wartburg" 2xdiff hallmarked porcelain commemorative medallion (67mm,63mm) CAU spotted
32843.

Rufpreis:
2 000 HUF

32844.

Rufpreis:
5 000 HUF

Német Demokratikus Köztársaság 1968. "750 éves Rostock" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1- German Democratic Republic 1968. "Rostock is 750 years old" two-sided bronze commemorative medallion (42mm) C:AU
32845.

Rufpreis:
1 000 HUF

32846.

Rufpreis:
3 000 HUF

NDK ~1970. "1917 október / Lenin" kétoldalas öntött bronz emlékérem (70mm) T:XF GDR ~1970. "Oktober 1917 / Lenin" two-sided cast bronze medallion (70mm) C:XF
32847.

Rufpreis:
2 000 HUF

NDK ~1970. "Für den Aufbau Berlins ; Mach mit Schöner unsere Stadte und Gemenden ; Zwickauer Plan NAW" (3xklf) aranyozott Cu emlékérem szett eredeti dísztokban (50mm) T:AU GDR ~1970. "Für den Aufbau Berlins ; Mach mit Schöner unsere Stadte und Gemenden ; Zwickauer Plan NAW" (3xdiff) gilt Cu commemorative medallion set in original hardcase (50mm) C:AU
32848.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF