https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 167

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Német Demokratikus Köztársaság 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 éves a Numizmatikai Csoport" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Helmut König (40mm) T:1- German Democratic Republic 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 years specialist group numismatics Bad Langensal" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Helmut König (40mm) C:AU
1
32861.

Német Demokratikus Köztársaság 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 éves a Numizmatikai Csoport" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Helmut König (40mm) T:1- German Democratic Republic 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 years specialist group numismatics Bad Langensal" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Helmut König (40mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1988. "Higiéniai Intézet Friedrich Loeffler 1888-1988" kétoldalas fém emlékérem (35mm) T:1- German Democratic Republic 1988. "Hygiene Institute Friedrich Loeffler 1888-1988" two-sided metal commemorative medallion (35mm) C:AU
1
32862.

Német Demokratikus Köztársaság 1988. "Higiéniai Intézet Friedrich Loeffler 1888-1988" kétoldalas fém emlékérem (35mm) T:1- German Democratic Republic 1988. "Hygiene Institute Friedrich Loeffler 1888-1988" two-sided metal commemorative medallion (35mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Német Demokratikus Köztársaság 1989. "50 éves a Sebészeti Klinika" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- kis patina German Democratic Republic 1989. "Surgical Clinic is 50 years old" two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU small patina
1
32863.

Német Demokratikus Köztársaság 1989. "50 éves a Sebészeti Klinika" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- kis patina German Democratic Republic 1989. "Surgical Clinic is 50 years old" two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU small patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság DN "Johann Sebastian Bach" jelzett meisseni porcelán érem (51mm) + DN "J.W. Goethe" jelzett meisseni porcelán plakett (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND "Johann Sebastian Bach" hallmarked Meissen porcelain medallion (51mm) + ND "J.W. Goethe" hallmarked Meissen porcelain plaque (60x42mm) C:UNC
1
32864.

Német Demokratikus Köztársaság DN "Johann Sebastian Bach" jelzett meisseni porcelán érem (51mm) + DN "J.W. Goethe" jelzett meisseni porcelán plakett (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND "Johann Sebastian Bach" hallmarked Meissen porcelain medallion (51mm) + ND "J.W. Goethe" hallmarked Meissen porcelain plaque (60x42mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NDK DN "Schwerini múzeuzm 100 éves" kétoldalas kerámia emlékérem Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (59mm) T:1 GDR ND. "Schwerin Museum" two-sided ceramic medallion with mark of the Porcelain Manufactory of Meissen (59mm) C:UNC
1
32865.

NDK DN "Schwerini múzeuzm 100 éves" kétoldalas kerámia emlékérem Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (59mm) T:1 GDR ND. "Schwerin Museum" two-sided ceramic medallion with mark of the Porcelain Manufactory of Meissen (59mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NSZK 1955. "Schweitzer Albert / 14. January 1955" kétoldalas bronz emlékplakett. Szign.: Bruno Eyerman (83mm) T:1-,2 erős patina FRG 1955. "Albert Schweitzer / 14. January 1955" two-sided bronze commemorative plaque. Sign.: Bruno Eyerman (83mm) C:AU,XF strong patina
1
32866.

NSZK 1955. "Schweitzer Albert / 14. January 1955" kétoldalas bronz emlékplakett. Szign.: Bruno Eyerman (83mm) T:1-,2 erős patina FRG 1955. "Albert Schweitzer / 14. January 1955" two-sided bronze commemorative plaque. Sign.: Bruno Eyerman (83mm) C:AU,XF strong patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NSZK 1960. "90 éve a pénzverés szolgálatában / Az 1960/61-es év fordulóján - A ház barátainak szentelve - B. H. Mayer pforzheimi művészeti pénzverdéje" bronz emlékérem (50mm) T:XF GFR 1960. "90 Jahre im dienst Uralter Münzkunst /  Zur Jahreswende 1960/61 - Den Freunden des Hauses gewidmet - B. H. Mayers Kunstprägeanstalt Pforzheim" bronze medallion (50mm) C:XF
1
32867.

NSZK 1960. "90 éve a pénzverés szolgálatában / Az 1960/61-es év fordulóján - A ház barátainak szentelve - B. H. Mayer pforzheimi művészeti pénzverdéje" bronz emlékérem (50mm) T:XF GFR 1960. "90 Jahre im dienst Uralter Münzkunst / Zur Jahreswende 1960/61 - Den Freunden des Hauses gewidmet - B. H. Mayers Kunstprägeanstalt Pforzheim" bronze medallion (50mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
NSZK 1965. "Az 1965/66-os évforduló / B. H. Mayer pforzheimi művészeti pénzverdéje" bronz emlékplakett (40x50mm) T:AU GFR 1965. "Zur Jahreswende 1965/66 / - B. H. Mayers Kunstprägeanstalt Pforzheim" bronze plaque (40x50mm) C:AU
1
32868.

NSZK 1965. "Az 1965/66-os évforduló / B. H. Mayer pforzheimi művészeti pénzverdéje" bronz emlékplakett (40x50mm) T:AU GFR 1965. "Zur Jahreswende 1965/66 / - B. H. Mayers Kunstprägeanstalt Pforzheim" bronze plaque (40x50mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
11
 
NSZK 1967. "Nemzetközi Dermatológiai Kongresszus - München 1967 / Hippokratész" Br emlékérem füllel (51mm) T:1- GFR 1967. "Congressus Internationalis Dermatologiae - München 1967 / Hippocrates" Br medallion with ear (51mm) C:AU
1
32869.

NSZK 1967. "Nemzetközi Dermatológiai Kongresszus - München 1967 / Hippokratész" Br emlékérem füllel (51mm) T:1- GFR 1967. "Congressus Internationalis Dermatologiae - München 1967 / Hippocrates" Br medallion with ear (51mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németország 1970. "Nemzetközi Aeroszol Konferencia 1970" kétoldalas bronz emlékplakett, adományozva T. Váli részére (150x95mm) T:1- Germany 1970. "International Aerosol Conference 1970" two-sided bronze commemorative plaque "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS INTERNATIONALIS CONGRESSUS IN MEDICINA FUNDATORIUS BEROLINUM MCMLXX AEGROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO / EX HONORE ET AMKITIA SCULPTORIS PAO T. VÁLI" (150x95mm) C:AU
1
32870.

Németország 1970. "Nemzetközi Aeroszol Konferencia 1970" kétoldalas bronz emlékplakett, adományozva T. Váli részére (150x95mm) T:1- Germany 1970. "International Aerosol Conference 1970" two-sided bronze commemorative plaque "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS INTERNATIONALIS CONGRESSUS IN MEDICINA FUNDATORIUS BEROLINUM MCMLXX AEGROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO / EX HONORE ET AMKITIA SCULPTORIS PAO T. VÁLI" (150x95mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Németország 1970. egyoldalas öntött bronz plakett, korabeli "ÖNTŐ MINTA" feliratú lezárt, műanyag tasakban. "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO" (133x92mm) T:1- Germany 1970. One-sided cast bronze plaque in closed plastic "ÖNTŐ MINTA (casting pattern)" foil packaging. "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO" (133x92mm) C:AU
1
32871.

Németország 1970. egyoldalas öntött bronz plakett, korabeli "ÖNTŐ MINTA" feliratú lezárt, műanyag tasakban. "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO" (133x92mm) T:1- Germany 1970. One-sided cast bronze plaque in closed plastic "ÖNTŐ MINTA (casting pattern)" foil packaging. "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO" (133x92mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Németország 1971. "Luther Márton / Itt állok, másként nem tehetek. Isten segítsen meg. Ámen." csegely alakú fém emlékérem "B.H. Mayer Prforzheim" gyártói jellel (25x25mm) T:1- kopott bevonat Germany 1971. "Martin Luther / Hier stehe ich kann nicht anders. Gott helfe mir. Amen" squared medallion with "B.H. Mayer Prforzheim" manufacturer's mark (25x25mm) C:AU worn plating
1
32872.

Németország 1971. "Luther Márton / Itt állok, másként nem tehetek. Isten segítsen meg. Ámen." csegely alakú fém emlékérem "B.H. Mayer Prforzheim" gyártói jellel (25x25mm) T:1- kopott bevonat Germany 1971. "Martin Luther / Hier stehe ich kann nicht anders. Gott helfe mir. Amen" squared medallion with "B.H. Mayer Prforzheim" manufacturer's mark (25x25mm) C:AU worn plating

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse