Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 167

32873.

Rufpreis:
8 000 HUF

NSZK 1975. "Az Európai Közösség központja Brüsszelben - Berlaymont" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (23,14g/0.925/40mm) T:UNC,AU fo. NSZK 1975. "Sitz der Europäische Gemeinschaft in Brüssel - Berlaymont" double-sided marked Ag medallion (23,14g/0.925/40mm) C:UNC,AU spotted
32874.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

32875.

Rufpreis:
1 400 HUF

NSZK 1979. "Mildred Scheel / Német Rákellenes Segély" kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:1- GFR 1979. "Mildred Scheel / German Cancer Aid" two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU
32876.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németország 1980. "1200 éves az osnabrücki egyházmegye" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában, tokban (25,28g/0.986/40mm) T:AU kis patina Germany 1980. "1200 Jahre Bistum Osnabrück" two-sided, hallmarked Ag medallion in capsule and case (25,28g/0.986/40mm) C:AU small patina
32877.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Németország / NSZK 1984. "Deutsche Welthungerhilfe - Bonn" kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:2 karc Germany / GFR 1984. "Deutsche Welthungerhilfe - Bonn" two-sided metal commemorative medallion (32mm) C:XF scratch
32878.

Rufpreis:
1 200 HUF

Németország 1990. "Ami összetartozik, az összeforr" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem közepén 1990D 1M aranyozott Cu-Ni érmével (40,01g/0,999/50mm) T:PP patina Germany 1990. "Es wachst zusammen was zusammen gehört (What belongs together grows together)" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion, within 1990D 1 Mark gilt Cu-Ni coin (40,01g/0,999/50mm) C:PP patina
32879.

Rufpreis:
12 000 HUF

Németország 1991. "Paracelsus 1541." kétoldalas Br emlékérem "B.H.Mayer" gyártói jellel. Szign.:Werner Godec (37,5mm) T:1- patina, kis ph Germany 1991. "Paracelsus 1541" two-sided Br commemorative medallion with "B.H. Mayer" maker's mark. Sign.:Werner Godec (37,5mm) C:AU patina, small edge error
32880.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Németország 1993. "Bisingen Evangélikus Templom / Faluház" Ag emlékérem dísztokban (11.13g/0,1000/30mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat Germany 1993. "Bisingen Evangelische Christuskirche / Gemeindehaus Anbau" Ag medallion in case (11.13g/0.1000/30mm) C:PP slightly scratched, fingerprint
32881.

Rufpreis:
4 000 HUF

Németország 1994. "Theodor Heuss" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (82mm) T:XF Germany 1994. "Theodor Heuss" two-sided, cast bronze medallion (82mm) C:XF
32882.

Rufpreis:
2 000 HUF

Németország 1997. "Lady Diana Spencer" kétoldalas fém emlékérem (34mm) T:PP kis fo. Germany 1997. "Lady Diana Spencer" two-sided metal medallion (34mm) C:PP small spots
32883.

Rufpreis:
1 800 HUF

Németország 1999. "Berlin / Reichstag" ezüstözött Cu-Ni emlékérem (40mm) T:PP patina Germany 1999. "Berlin / Reichstag" silver plated Cu-Ni medallion (40mm) C:PP patina
32884.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF