NSZK 1974. "25 éves az NSZK / Theodor Heuss" jelzett Ag emlékérem (25,13g/1000/40mm) T:PP ujjlenyomat, patina FRG 1974. "25 Jahre Bundesrepublik Deutschland / Theodor Heuss" hallmarked Ag medallion (25,13g/1000/40mm) C:PP fingerprints, patina
NSZK 1975. "Az Európai Közösség központja Brüsszelben - Berlaymont" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (23,14g/0.925/40mm) T:UNC,AU fo. NSZK 1975. "Sitz der Europäische Gemeinschaft in Brüssel - Berlaymont" double-sided marked Ag medallion (23,14g/0.925/40mm) C:UNC,AU spotted
Németország 1980. "1200 éves az osnabrücki egyházmegye" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában, tokban (25,28g/0.986/40mm) T:AU kis patina Germany 1980. "1200 Jahre Bistum Osnabrück" two-sided, hallmarked Ag medallion in capsule and case (25,28g/0.986/40mm) C:AU small patina
Németország 1990. "Ami összetartozik, az összeforr" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem közepén 1990D 1M aranyozott Cu-Ni érmével (40,01g/0,999/50mm) T:PP patina Germany 1990. "Es wachst zusammen was zusammen gehört (What belongs together grows together)" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion, within 1990D 1 Mark gilt Cu-Ni coin (40,01g/0,999/50mm) C:PP patina
Németország 1993. "Bisingen Evangélikus Templom / Faluház" Ag emlékérem dísztokban (11.13g/0,1000/30mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat Germany 1993. "Bisingen Evangelische Christuskirche / Gemeindehaus Anbau" Ag medallion in case (11.13g/0.1000/30mm) C:PP slightly scratched, fingerprint