Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 167

Amerikai Egyesült Államok ~1964. "John F. Kennedy / Inaugurated President..." kétoldalas bronz emlékérem, leírással és műanyag asztali támasszal, díszdobozban (77mm) T:UNC patina USA ~1964. "John F. Kennedy / Inaugurated President..." double-sided bronze commemorative medallion with plastic stand in cardboard display box (77mm) C:UNC patina
32765.

Rufpreis:
4 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok ~1968. "25. évforduló - INTERNATIONAL HOUSE - TRADE - UNDERSTANDING - PEACE / NEW ORLEANS LOUISIANA - FOUNDED 1718" Al emlékérem plexi kockában (67x69mm) T:AU USA ~1968. "25TH ANNIVERSARY - INTERNATIONAL HOUSE - TRADE - UNDERSTANDING - PEACE / NEW ORLEANS LOUISIANA - FOUNDED 1718" Al commemorative medallion inplexi cube (67x69mm) C:AU
32766.

Rufpreis:
2 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok 1976. "Washington - Ford - 1776-1976 / Columbia Kerületi Nagypáholy - A. L. 5811." bronz szabadkőműves emlékérem (38mm) plasztiktömbben (67x77x21mm) T:UNC USA 1976. "Washington - Ford - 1776-1976 / Grand Lodge of the District of Columbia - A. L. 5811." bronze freemason medallion (38mm) in plastic block (67x77x21mm) T:UNC
32767.

Rufpreis:
3 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok DN "Francis Joseph Campbell - Idézet / Az eredményekért - Könyvtári szolgálat a vakoknak" öntött bronz emlékérem. Szign.: Bruce Moore (74mm) T:XF USA ND "Francis Joseph Campbell - Citation / For Achievement - Library Service to the Blind" cast bronze medallion. Sign.: Bruce Moore (74mm) C:XF
32768.

Rufpreis:
2 000 HUF

32769.

Rufpreis:
2 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok DN "One Troy Ounce / Liberty" Ag befektetési érem (31,20g/0.999/38mm) T:XF kis ü. USA ND "One Troy Ounce / Liberty" investment silver coin (31,20g/0.999/38mm) C:XF small ding
32770.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Amerikai Egyesült Államok DN "Szabadság, bátorság, hazaszeretet 1941-1945. II. Világháború" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,09g/0.999/39mm) T:PP USA ND "Freedom, courage, patriotism 1941-1945. World War II" hallmarked Ag commemorative medallion in original case (31,09g/0.999/39mm) C:PP
32771.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

32772.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

32773.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

32774.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

32775.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

32776.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF