Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 167

Ausztria ~1900. "Wilhelm Conrad Röntgen" bronz emlékérem csavarozható hátlappal. Szign.: Joseph Riedl (90mm) T:XF Austria ~1900. "Wilhelm Conrad Röntgen" bronze commemorative medallion with screw back. "ROENTGEN" Sign.: Joseph Riedl (90mm) C:XF
32777.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ausztria ~1915. "Paul von Hindenburg" bronz emlékplakett. Szign.: Franz Stiasny (65x48mm) T:AU Austria ~1915. "Paul von Hindenburg" bronze commemorative plaque. Sign.:Franz Stiasny (65x48mm) C:AU
32778.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ausztria 1928. "10 éves a Köztársaság" kétoldalas bronz emlékzseton (24mm) T:XF Austria 1928. "10 Jahre Republik - 1918-1928" two-sided bronze commemorative token (24mm) C:XF
32779.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ausztria 1964. "Bécsi Nemzetközi Kertkiállítás / Tiszteletdíj - Bécs városa" ezüstözött bronz érdemérem (60mm) T:AU,XF Austria 1964. "Vienna International Garden Show / Honorary Award - The City of Vienna (Wiener Internationale Gartenschau / Ehrenpreis - Der Stadt Wien)" silvered bronze medallion (60mm) C:AU,XF
32780.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ausztria DN "Grossglocknerstrasse - Salzburger Automobil Club" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalon "Paul Koppenwallner Salzburg" gyártói jelzéssel (60mm) T:XF patina Austria ND "Grossglocknerstrasse - Salzburger Automobil Club" one-sided bronze plaque with "Paul Koppenwallner Salzburg" maker's mark on reverse (60mm) C:XF patina
32781.

Rufpreis:
5 000 HUF

32782.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ausztria 1983. "Naptár / Vénusz születése" jelzett Ag naptár érem (25,61g/0.900/40mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, karc Austria 1983. "Calendar / The birth of Venus" marked Ag calendar medallion (25,61g/0.900/40mm) C:AU (PP) fingerprints, scratch
32783.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Ausztria 1988. "II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre" kétoldalas öntött fém plakett Szign.: EH (164x73mm) T:XF Austria 1988. "Pope Johannes Paulus II in Österreich - Yes to faith, yes to Life (Ja zum glauben ja zum leben)" two-sided cast metal plaque. Sign.: EH (164x73mm) C:XF
32784.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ausztria 1999. "Leogangerhof 100" kétoldalú bronz emlékérem (30mm) T:1- (PP) patina Austria 1999. "Vom Dorfwirt / Zum Leogangerhof - 100 Jahre" two sided commemorative medallion C:AU (PP) patina
32785.

Rufpreis:
1 000 HUF

32786.

Rufpreis:
3 000 HUF

32787.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Csehszlovákia 1948. "A Köztársaság építőinek - Földművelésügyi Minisztérium" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Horejc (59mm) T:XF Czechoslovakia 1948. "Budovatelům Republiky - Ministerstvo Zemědělství" double-sided bronze medallion. Sign.: Horejc (59mm) C:XF
32788.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF