Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 167

Csehszlovákia 1968-1982. 3db-os numizmatikai témájú emlékérem-tétel, benne: 1968. "Állami Pénzverde - a Munkaügyi Tanács tagja" bronz emlékérem (60mm) + 1979. "A szlovák nemzeti felkelés 25. évfordulója / Érmék és Érmek Múzeuma" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (38mm) + 1982. "Josef Smolík (1832-1915) születésének 150. évfordulója / Cseh Numizmatikai Társaság" bronz emlékérem (60mm) T:XF Czechoslovakia 1968-1982. 3pcs numismatic theme commemorative medal lot, including: 1968. "Státna Mincovňa - Nositel' Radu Práce (State Mint - Member of the Labor Council)" bronze commemorative medal (60mm) + 1979. "25th anniversary of the Slovak national uprising / Múzeum Mincí a Medalí (Coin and Medal Museum)" double-sided, silvered metal commemorative medal ( 38mm) + 1982. "150th anniversary of the birth of Josef Smolík (1832-1915) / Česká Numismatická Společnost (Czech Numismatic Society)" bronze commemorative medal (60mm) C:XF
32789.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csehszlovákia 1970-1989. 3xklf bronz emlékéremtétel T:AU,XF Czechoslovakia 1970-1989. 3xdiff bronze medallion lot T:AU,XF
32790.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csehszlovákia 1977. "A Dél-Cseh Múzeum alapításának 100. évfordulójára, České Budějovice" kétoldalas bronz emlékérem (2db, 70mm) + 1984. "A Dél-Cseh Múzeum Történeti Klubjának 25. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU,XF Czechoslovakia 1977. "For the 100th anniversary of the foundation of the South Bohemian Museum, České Budějovice" double-sided bronze commemorative medal (2pcs, 70mm) + 1984. "25th anniversary of the History Club of the South Bohemian Museum" double-sided bronze commemorative medal (70mm) T:AU,XF
32791.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csehszlovákia ~1980. "Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Központi Földtani Intézet" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Alexander Mrázek (60mm) T:AU patina Czechoslovakia ~1980. "Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Ústřední Ústav Geologický" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Alexander Mrázek (60mm) C:AU patina
32792.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csehszlovákia 1987. "Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / Associatio Medicorum Bohemoslovacorum - Praga Caput Regni" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Řezáč (60mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1987. "Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / Associatio Medicorum Bohemoslovacorum - Praga Caput Regni" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Řezáč (60mm) C:AU,XF patina
32793.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csehszlovákia 1987. "Lőcsei Szepesi Múzeum / Lőcsei Pál mester kiállítása" ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:XF Czechoslovakia 1987. "Spišské Múzeum v Levoči / Expozícia Majstra Pavla z Levoče" silver-patinated bronze medallion in original case (60mm) C:XF
32794.

Rufpreis:
1 800 HUF

Franciaország 1733. "JeanJEAN Pre. BURTEUR CONer. AU PARLEMt. VIC. MAY. DE DIJON / REGIT PATRIVS AMOR" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:F France 1733. "JEAN Pre. BURTEUR CONer. AU PARLEMt. VIC. MAY. DE DIJON / REGIT PATRIVS AMOR" two-sided bronze medallion (30mm) C:F
32795.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Franciaország / Első Császárság 1804. "Napóleon császár / A szenátus és a nép" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Bertrand Andrieu, Romain Jeuffroy (40mm) T:2 kis patina France / First Empire 1804. "Emperor Napoleon / The Senate and the People" two-sided bronze commemorative medallion, "NAPOLEON EMPEREUR / LE SENAT ET LEPEUPLE - ANXIII" Sign.: Bertrand Andrieu and Romain Jeuffroy (40mm) C:XF small patina
32796.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

32797.

Rufpreis:
12 000 HUF

Franciaország 1875. "Renouard Bussiere báró és Melanie de Coehorn bárónő 50. házassági évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (48mm) T:VF France 1875. "For Baron Renouard Bussiere and Baroness Melanie de Coehorn 50th wedding anniversary" kétoldalas bronz emlékérem (48mm) C:VF
32798.

Rufpreis:
3 000 HUF

32799.

Rufpreis:
5 000 HUF

Franciaország 1972. "Regia Versaliarum - M-DC-LXXX / Ludovicus Magnus Rex Christianissimus" ezüstözött bronz utánveret, peremén "" gravírozással és "1972 BR" fémjellel. Szign.: J. Mauger (42mm) T:XF ph., patina France 1972. "Regia Versaliarum - M-DC-LXXX / Ludovicus Magnus Rex Christianissimus" silvered bronze restrike, with "Biennale de la Photographie Militaire Versailles 9-13 du 7-73" engraving and "1972 BR" hallmark on the edge. Sign.: J. Mauger (42mm) C:XF edge error, patina
32800.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF