Franciaország 1972. "Regia Versaliarum - M-DC-LXXX / Ludovicus Magnus Rex Christianissimus" ezüstözött bronz utánveret, peremén "" gravírozással és "1972 BR" fémjellel. Szign.: J. Mauger (42mm) T:XF ph., patina
France 1972. "Regia Versaliarum - M-DC-LXXX / Ludovicus Magnus Rex Christianissimus" silvered bronze restrike, with "Biennale de la Photographie Militaire Versailles 9-13 du 7-73" engraving and "1972 BR" hallmark on the edge. Sign.: J. Mauger (42mm) C:XF edge error, patina