Antik Zahl der Lose: 209
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2943151
11892
445
Antique
Keleti stílusú sárkánymintás tűzzománcos váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 20 cm 2940496
11893
445
Antique
Bikák. Tűzzománc, réz lemezen. Jelzés nélkül. 13x14 cm Keretben, külső méret 26x26 cm 2940502
11894
445
Antique
Füstölőtartó, Bikán ülő furulyázó fiút ábrázoló bronz szobrocska 9 cm / Chinese inscentive holder brass
2940504
11895
445
Antique
2 db iparművész réz pohár. KBFI véséssel, 6,5 cm 2870148
11896
445
46000
Antique
Faragott fali polc. Gazdagon díszített, részben polítúrozott. XIX. sz. 32x20x34 cm 2935768
11897
445
Antique
Antik réz lámpatest asztali lámpa régi vezetékkel, m: 52 cm 2945705
11898
445
Antique
Antik vadász témájú porcelánra festett miniatura, fa keretben d: 6,5 cm 2945709
11899
445
Antique
Lornyon. Teknőcpáncél. nyeles 20 cm
2935569
11900
445
Antique
Art deco stílusú cigaretta kínáló készlet. Bakelit, minimális sérüléssel 26 cm 2936111
11901
445
Antique
Alpakka kínáló tál, metszett üveg betéttel. Hibátlan. Jelzett 23x15 cm
2935945
11902
445
30000
Antique
Antik béklyó / bilincs. XIX sz. Öntöttvas, kulcs nélkül. 60 cm, d: 14 cm
2936962
11903
445
Antique
Antik réz, összecsukható fogas 55 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF