Antik

Zahl der Lose: 209

Keleti stílusú sárkánymintás tűzzománcos váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 20 cm
11892.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bikák. Tűzzománc, réz lemezen. Jelzés nélkül. 13x14 cm Keretben, külső méret 26x26 cm
11893.

Rufpreis:
8 000 HUF

Füstölőtartó, Bikán ülő furulyázó fiút ábrázoló bronz szobrocska 9 cm / Chinese inscentive holder brass
11894.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

2 db iparművész réz pohár. KBFI véséssel, 6,5 cm
11895.

Rufpreis:
2 800 HUF

Faragott fali polc. Gazdagon díszített, részben polítúrozott. XIX. sz. 32x20x34 cm
11896.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Antik réz lámpatest asztali lámpa régi vezetékkel, m: 52 cm
11897.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik vadász témájú porcelánra festett miniatura, fa keretben d: 6,5 cm
11898.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lornyon. Teknőcpáncél. nyeles 20 cm
11899.

Rufpreis:
10 000 HUF

Art deco stílusú cigaretta kínáló készlet. Bakelit, minimális sérüléssel 26 cm
11900.

Rufpreis:
6 000 HUF

Alpakka kínáló tál, metszett üveg betéttel. Hibátlan. Jelzett 23x15 cm
11901.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Antik béklyó / bilincs. XIX sz. Öntöttvas, kulcs nélkül. 60 cm, d: 14 cm
11902.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Antik réz, összecsukható fogas 55 cm
11903.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF