Antik Zahl der Lose: 209
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2840681
11964
445
Antique
Carmen ezüstözött sörbet / fagyis készlet, jelzett, minimális deformálódás, m: 9,5 cm
2840682
11965
445
40000
Antique
Antik francia ezüstözött gyertyatartópár, kopásokkal, deformációval, jelzés nélkül, m: 27 cm
2840697
11966
445
Antique
Antik porcelán asztalióra, kopott, nem jár, jelzés nélkül m: 20 cm
2840694
11967
445
Antique
2 db ezüstözött kínáló, jelzett, d: 11 cm
2709311
11968
445
50000
Antique
Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm
2790226
11969
445
80000
Antique
2940218
11970
445
Antique
Tükör, dekoratív, historizáló fakeretben. Apró kopásokkal. 39x34 cm
2939374
11971
445
Antique
Art deco elefántos cigarettakínáló, bakelit, jelzés nélkül, 20x9x10 cm 2526372
11972
445
Antique
2923344
11973
445
Antique
Régi oltárterítő, 90x35 cm, sérülésekkel
2754738
11974
445
Antique
Jelzés nélkül, retró cigarettakínáló és gyufatartó, réz, m: 4,5-5,5 cm
2866166
11975
445
30000
Antique
Aventurin nyaklánc, tenyésztett gyönggyel, h: 54 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF