Antik

Zahl der Lose: 209

Régi masszív bronz gyertyatartópár, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 18 cm
11952.

Rufpreis:
12 000 HUF

2 db ezüstözött váza, jelzett, egyik ferde, m: 19,5 cm
11953.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Antik faragott fa tintatartó, betétek nélkül, kopásokkal, 20x36 cm
11954.

Rufpreis:
8 000 HUF

Petróleum lámpa spiáter testtel, üveg búrával 60 cm
11955.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Antik zsánerjelenetes ezüstözött, fali dísztál, jelzés nélkül, kopott, 38x45 cm
11956.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

1893 Simpson Hall Miller & Co. teakiöntő, fém, jelzéssel, kis kopással és egy kis ütődéssel, m: 27,5 cm
11957.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olasz laminált ezüsttel bevont lófej figurális sétabot. Kopással, jelzéssel, h: 93 cm
11958.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bezdány József (1900 k.-?): Játékosok. Festett intarzia, fa, jelzett, 13x18,5 cm. Dekoratív, korabeli fakeretben.
11959.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy. Miniatűr, keretben, d: 6x5 cm, keret méret: 11,5x10cm
11960.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

A brüsszeli Atomium emlékmű kis makettje, fém, márvány talapzaton, m: 16 cm
11961.

Rufpreis:
10 000 HUF

11962.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzés nélkül: Zodiákus fali dísz. Réz. Hibátlan, d: 19,5 cm
11963.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF