Antik Zahl der Lose: 209
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2871923
11952
445
Antique
Régi masszív bronz gyertyatartópár, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 18 cm
2872044
11953
445
4600
Antique
2 db ezüstözött váza, jelzett, egyik ferde, m: 19,5 cm 2872053
11954
445
Antique
Antik faragott fa tintatartó, betétek nélkül, kopásokkal, 20x36 cm
2945518
11955
445
Antique
Petróleum lámpa spiáter testtel, üveg búrával 60 cm 2872041
11956
445
36000
Antique
Antik zsánerjelenetes ezüstözött, fali dísztál, jelzés nélkül, kopott, 38x45 cm
2929168
11957
445
Antique
1893 Simpson Hall Miller & Co. teakiöntő, fém, jelzéssel, kis kopással és egy kis ütődéssel, m: 27,5 cm 2929513
11958
445
Antique
Olasz laminált ezüsttel bevont lófej figurális sétabot. Kopással, jelzéssel, h: 93 cm 2938248
11959
445
Antique
Bezdány József (1900 k.-?): Játékosok. Festett intarzia, fa, jelzett, 13x18,5 cm. Dekoratív, korabeli fakeretben.
2813691
11960
445
30000
Antique
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy. Miniatűr, keretben, d: 6x5 cm, keret méret: 11,5x10cm
2709321
11961
445
Antique
A brüsszeli Atomium emlékmű kis makettje, fém, márvány talapzaton, m: 16 cm
2703224
11962
445
Antique
2703156
11963
445
Antique
Jelzés nélkül: Zodiákus fali dísz. Réz. Hibátlan, d: 19,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF