Antik

Zahl der Lose: 209

Intarziás díszítéssel fa posztamens, kopással, 37x37 cm, m: 65 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11916.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lekerekített formavilágú fa posztamens, szép állapotban, d: 32 cm, m: 47,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11917.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Antik bronz olajlámpás, jó állapotban, 13x13 cm Akasztóval
11918.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tófej nagy méretű váza. Mázas kerámia, jelzett, száján belül lepattanással d: 24 cm
11919.

Rufpreis:
2 400 HUF

11920.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Antik dohányzó szett gyufatartóval Szecessziós asztali kerek vizi növényes körmintás fém patinás hamuzó gyufatartóval, 2 vörösréz pihentetővel sötét üveg hamutartóval,patinával 10x12 cm
11921.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Antik dohányzó szett gyufatartóval Szecessziós asztali kerek vizi növényes körmintás fém patinás hamuzó gyufatartóval, 2 vörösréz pihentetővel sötét üveg hamutartóval,patinával, 10x12 cm
11922.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Berndorf alpakka asztali kináló, mintás háromkaréjú üveg betét patinás négy lábon plasztikus mintával diszített tartóban, jelzett, patinás ezüstözés, kopásokkal, jó állapotban. Átm. 15.5 cm,üveg 8cm M18.5 cm
11923.

Rufpreis:
12 000 HUF

11924.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Asztali olaj/ecet/füszer kínáló Art deco-négy betétes, hozzávaló 2 db becsiszolt dugós asztali fűszer kínáló, 2 üvegcse olaj/ecettartó + 2 füszertartó egy szoró +1 adagoló kiskanállal, patinás-kopott ezüstőzésű alpakka korpusz plasztikus központi fogantyúval tartóban,kopásokkal de szép állapotban.Alján jelzett M 23 cm, átm.20 cm
11925.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kínai cloissone rekeszzománc réz váza. Hibátlan 17 cm
11926.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik kínai faragott kókuszdió pohár, h. 12 cm, kis hibával, / Chinese carved coconut glass
11927.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF