Antik Zahl der Lose: 209
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2909058
11916
445
Antique
Intarziás díszítéssel fa posztamens, kopással, 37x37 cm, m: 65 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2909064
11917
445
Antique
Lekerekített formavilágú fa posztamens, szép állapotban, d: 32 cm, m: 47,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2937695
11918
445
Antique
Antik bronz olajlámpás, jó állapotban, 13x13 cm Akasztóval 2937699
11919
445
Antique
Tófej nagy méretű váza. Mázas kerámia, jelzett, száján belül lepattanással d: 24 cm
2938088
11920
445
14000
Antique
2938073
11921
445
9500
Antique
Antik dohányzó szett gyufatartóval Szecessziós asztali kerek vizi növényes körmintás fém patinás hamuzó gyufatartóval, 2 vörösréz pihentetővel sötét üveg hamutartóval,patinával 10x12 cm
2938046
11922
445
9500
Antique
Antik dohányzó szett gyufatartóval Szecessziós asztali kerek vizi növényes körmintás fém patinás hamuzó gyufatartóval, 2 vörösréz pihentetővel sötét üveg hamutartóval,patinával, 10x12 cm
2938105
11923
445
Antique
Berndorf alpakka asztali kináló, mintás háromkaréjú üveg betét patinás négy lábon plasztikus mintával diszített tartóban, jelzett, patinás ezüstözés, kopásokkal, jó állapotban. Átm. 15.5 cm,üveg 8cm M18.5 cm 2938106
11924
445
15000
Antique
2938035
11925
445
14000
Antique
Asztali olaj/ecet/füszer kínáló Art deco-négy betétes, hozzávaló 2 db becsiszolt dugós asztali fűszer kínáló, 2 üvegcse olaj/ecettartó + 2 füszertartó egy szoró +1 adagoló kiskanállal, patinás-kopott ezüstőzésű alpakka korpusz plasztikus központi fogantyúval tartóban,kopásokkal de szép állapotban.Alján jelzett M 23 cm, átm.20 cm 2939150
11926
445
Antique
Kínai cloissone rekeszzománc réz váza. Hibátlan 17 cm 2938900
11927
445
Antique
Antik kínai faragott kókuszdió pohár, h. 12 cm, kis hibával, / Chinese carved coconut glass
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF