Antik

Zahl der Lose: 209

2 db WMF szecessziós menükártya tartó és váza egyben. 15x11 cm
11904.

Rufpreis:
12 000 HUF

Alpakka tálca 32x24 cm
11905.

Alpakka tálca 32x24 cm

Rufpreis:
2 000 HUF

11906.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Antik posztamens. Faragott és esztergált fa. 68 cm d: 21 cm, 38 cm
11907.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Antik díszkancsó. Festett spiáter. XIX. sz. Kopott 49 cm
11908.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1970 Monumentális ólomkristály padlóváza gazdagon csiszolt díszítéssel, szocreál harcos nő? figurális ábrázolással, minimális kopottsággal, m: 65 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
11909.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Régi faragott fa posztamens, kopásokkal, d: 29 cm, m: 99 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11910.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Csukható szobortartó posztamens, anyaggal borított fa, szép állapotban, d: 25 cm, m: 76 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11911.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Fa posztamens, tetején márvány lappal, kopással, 36x36 cm, m: 33 m
11912.

Rufpreis:
10 000 HUF

11913.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Rézlemez petróleum lámpa, sérült üveggel, jelzés nélkül, m: 38 cm
11914.

Rufpreis:
5 000 HUF

Art Krupp Berndorf szecessziós ezüstözött ón gyertyatartó pár, jelzéssel, kopással, m: 20 cm
11915.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF