Antik Zahl der Lose: 209
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2936967
11904
445
Antique
2 db WMF szecessziós menükártya tartó és váza egyben. 15x11 cm 2937232
11905
445
Antique
2936954
11906
445
50000
Antique
2937708
11907
445
Antique
Antik posztamens. Faragott és esztergált fa. 68 cm d: 21 cm, 38 cm
2937704
11908
445
Antique
Antik díszkancsó. Festett spiáter. XIX. sz. Kopott 49 cm
2909113
11909
445
26000
Antique
cca 1970 Monumentális ólomkristály padlóváza gazdagon csiszolt díszítéssel, szocreál harcos nő? figurális ábrázolással, minimális kopottsággal, m: 65 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
2909068
11910
445
24000
Antique
Régi faragott fa posztamens, kopásokkal, d: 29 cm, m: 99 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2909477
11911
445
Antique
Csukható szobortartó posztamens, anyaggal borított fa, szép állapotban, d: 25 cm, m: 76 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2909676
11912
445
Antique
Fa posztamens, tetején márvány lappal, kopással, 36x36 cm, m: 33 m 2909682
11913
445
Antique
2909929
11914
445
Antique
Rézlemez petróleum lámpa, sérült üveggel, jelzés nélkül, m: 38 cm
2909965
11915
445
22000
Antique
Art Krupp Berndorf szecessziós ezüstözött ón gyertyatartó pár, jelzéssel, kopással, m: 20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF