Antik

Zahl der Lose: 209

Masszív antik vas széf, kis kopottsággal, jelzés nélkül, kulccsal, zárható, 16x11x8 cm
11868.

Rufpreis:
12 000 HUF

11869.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Régi üvegezett kártyatartó doboz, kártyázó készlet számára, kis kopásokkal, jelzés nélkül, 32x22x11 cm
11870.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Jelzett iparművész tükör. Réz, bronz ördögfejjel. 28 cm
11871.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pedellus csengő, réz, fanyéllel, m: 27 cm
11872.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

11873.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bronz szarvasos zsebóratartó, kopásokkal, m: 17 cm
11874.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Asztali fém csengő, kopásokkal, m: 18 cm
11875.

Rufpreis:
12 000 HUF

11876.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Díszágyú, bronz , fa kopott, h: 30 cm
11877.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Weidmann falitelefon. 24x19 cm
11878.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Régi réz csengő, fanyéllel, kopott, m: 22 cm
11879.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF