Antik Zahl der Lose: 209
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2900779
11868
445
Antique
Masszív antik vas széf, kis kopottsággal, jelzés nélkül, kulccsal, zárható, 16x11x8 cm
2900726
11869
445
Antique
2900697
11870
445
Antique
Régi üvegezett kártyatartó doboz, kártyázó készlet számára, kis kopásokkal, jelzés nélkül, 32x22x11 cm
2921040
11871
445
Antique
Jelzett iparművész tükör. Réz, bronz ördögfejjel. 28 cm
2882512
11872
445
22000
Antique
Pedellus csengő, réz, fanyéllel, m: 27 cm
2853417
11873
445
Antique
Antik akasztós mérleg, darumérleg. Hentes-, vagy ipari célú használatra. Az árut a kampóra akasztva a henger alján olvasható le a mért súly, 5 kg-os beosztásban. Réz, öntöttvas. Korának megfelelő állapotban, h: 41 cm 2842752
11874
445
14000
Antique
Bronz szarvasos zsebóratartó, kopásokkal, m: 17 cm
2842750
11875
445
Antique
Asztali fém csengő, kopásokkal, m: 18 cm
2769163
11876
445
Antique
2793967
11877
445
Antique
Díszágyú, bronz , fa kopott, h: 30 cm
2882516
11878
445
22000
Antique
Weidmann falitelefon. 24x19 cm 2850271
11879
445
Antique
Régi réz csengő, fanyéllel, kopott, m: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF