Antik Zahl der Lose: 209
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2800676
11856
445
Antique
2800281
11857
445
Antique
2849520
11858
445
4600
Antique
Ezüstözött fém fűszertartó kék üvegbetéttel, jelzés nélkül, . m: 5cm, sz 7 cm 2890734
11859
445
6500
Antique
Bourbon-liliom mintás keresztelő pohár pár díszdobozban, újszerű állapot, jelzés nélkül, fém, m: 9 cm
2883378
11860
445
Antique
Kecskefej preparátum, fára applikálva, falra akasztható, 52x50 cm
2822113
11861
445
Antique
Kínai sárkányhajó, aranyozott plasztika, bársony alapon, üvegezett keretben/díszdobozban, 25x22,5 cm 2822084
11862
445
Antique
Régi levélmérleg, tálca nélkül, jelzett, sérült, m: 17 cm
2901863
11863
445
3400
Antique
Patkolt ló pata. Lovas asztali dísz. XIX. sz vége. Szaru. réz patkó dísszel 12x15 cm 2906053
11864
445
Antique
MOM NI B1 teodolit eredeti fém tokkal, kulccsal, jó állapotban 21x20 cm 2844284
11865
445
Antique
Leitz lyukasztógép, kopásokkal, m: 17 cm 2819429
11866
445
11000
Antique
Régi fa kehely bronz madárral, kis kopásokkal, m: 20 cm
2900811
11867
445
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF