Antik Zahl der Lose: 209
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2939613
12048
445
Antique
Rézkarc nyomódúc (fantasztikus lények), jelzés nélkül, XX. sz. második fele, kopott, 20x16 cm
2939611
12049
445
Antique
Rézkarc nyomódúc, absztrakt kompozíció, jelzés nélkül, XX. sz. második fele, kopott, 15x18 cm
2905635
12050
445
Antique
Régi kézi tükör. fazettált üveg, aranyozott fa. 38 cm 2905634
12051
445
Antique
Antik faragott fali dísz. Kis hiánnyal. 27x40 cm
2905633
12052
445
Antique
Kleopátra. Egyiptomi stílusú asztali lámpa. Alabástrom. 20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF