Antik Zahl der Lose: 209
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2936237
445
Antique
1945 A felrobbantott lánchidat ábrázoló réz cigaretta tárca 9x6 cm 2937571
12001
445
55000
Antique
Miniatúra. Zongorázó lány. Csont keretben teknőc páncél berakással. 11x9 cm
2879705
12002
445
Antique
Régi tajtékpipa, kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, 9,5x8,5 cm
2940736
12003
445
Antique
Régi bőr mandzsetta tartó dobozka, gombnyomásra nyíló, működő zárral. Jelzett: Csángó Budapest IV., Múzeum körút 5. Korának megfelelő állapotban, 10x7x3 cm. Benne különféle mandzsetták (közte gyöngyház), 2 db gomb, 2 db miniatűr muránói üveg figura. 2937028
12004
445
Antique
Art deco tortalapát. Ezüst nyelű, szaru. Jelzett 21 cm
2940710
12005
445
Antique
Régi névjegy / pecsét tartó fa dobozka, fedelén koronás magyar címerrel díszítve, benne "Sz" és "B" betűs, monogramos nyomódúcok. Doboz mérete: 8,5x6,5x3,5 cm 2944131
12006
445
3400
Antique
cca 1930 1-1db 2.sz-3.sz. keménységű * 923 * irredenta NEM!NEM!SOHA! iskolaírón + Tanrend: A legjobb magyar iskolairón - Schuler József Rt. 2940621
12007
445
Antique
Thangka print, nyomat, vászon, 110x32 cm
2940618
12008
445
Antique
Thangka print, nyomat, vászon, 65x32 cm
2940614
12009
445
Antique
2775345
12010
445
Antique
Ezüstözött mártásos tál, jelzett, d: 12,5 cm
2740858
12011
445
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF