Antik

Zahl der Lose: 209

1945 A felrobbantott lánchidat ábrázoló réz cigaretta tárca 9x6 cm
12000.

Rufpreis:
4 000 HUF

Miniatúra. Zongorázó lány. Csont keretben teknőc páncél berakással. 11x9 cm
12001.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Régi tajtékpipa, kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, 9,5x8,5 cm
12002.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi bőr mandzsetta tartó dobozka, gombnyomásra nyíló, működő zárral. Jelzett: Csángó Budapest IV., Múzeum körút 5. Korának megfelelő állapotban, 10x7x3 cm. Benne különféle mandzsetták (közte gyöngyház), 2 db gomb, 2 db miniatűr muránói üveg figura.
12003.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Art deco tortalapát. Ezüst nyelű, szaru. Jelzett 21 cm
12004.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Régi névjegy / pecsét tartó fa dobozka, fedelén koronás magyar címerrel díszítve, benne "Sz" és "B" betűs, monogramos nyomódúcok. Doboz mérete: 8,5x6,5x3,5 cm
12005.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 1-1db 2.sz-3.sz. keménységű * 923 * irredenta NEM!NEM!SOHA! iskolaírón + Tanrend: A legjobb magyar iskolairón - Schuler József Rt.
12006.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Thangka print, nyomat, vászon, 110x32 cm
12007.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Thangka print, nyomat, vászon, 65x32 cm
12008.

Rufpreis:
3 000 HUF

12009.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüstözött mártásos tál, jelzett, d: 12,5 cm
12010.

Rufpreis:
5 000 HUF

12011.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF