Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 151

3 db Franciaországgal kapcsolatos könyv - Louvre, Notre Dame de Paris. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
18072.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Gábor - Mayer László: Kincses Szombathely. Treasury Szombathely. Die Schätze von Szombathely. Szombathely, 2002., B.K.L. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészbőr-kötésben, kopott borítóval.
18073.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fél Edit: Kocs 1936-ban. Néprajzi monográfia. Tanya, falu, mezőváros I. köt. Kocs, 1992., Kocs Községi Önkormányzat. Reprint kiadás. Kiadói papírkötésben. Kissé kopott borítón törésnyommal, néhány oldalon ceruzás jelöléssel.
18074.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Ford.: Halász Gyula. Ismeretlen Világok. Bp.,1938, Athenaeum. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, fakó gerinccel.
18075.

Rufpreis:
2 400 HUF

Surányi J. András: Pesti Broadway. Személyes bejárás történelmi kitérőkkel. Bp., 2009, Fekete Sas. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18076.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sebestyén Árpád: A csengeri járás földrajzi neveinek összegyűjtéséről. A szerző által DEDIKÁLT példány. Különlenyomat "A csengeri Krónika" a néprajzi helytörténeti antológiából, bélyegzésekkel, a címlapon szakadással, 325-332 p.
18077.

Rufpreis:
1 000 HUF

1937 A Szombathelyi Premontrei Diákszövetség IX. évkönyve. Szombathely, 1937., Martineum, 16 p. Kiadói foltos papírkötés.
18078.

Rufpreis:
1 200 HUF

The Netherlands. Seen by the tourist. Photographs by Cas Oorthuys a.o. Introduction by Johan Luger. Amsterdam-Antwerpen,én., Contact. Angol és holland nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, foltos papír védőborítóban.
18079.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ode dem Hochwürdigsten Herrn Joseph Wilt seiner Eminens, und Primas &c., &c. Joseph von Battyan Vicarius Generalis, Dommherrn des Erzbistumes Gran Geweiht zu seinem Namenfeste von ... Pressburg, 1789, K. K. General Seminarium, 4 sztl. lev.
18080.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Thaly Tibor: A 200 éves Városliget. Bp., 1958, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban. Az előzéklapon egészoldalas ajándékozási bejegyzéssel.
18081.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kós Károly: Kalotaszeg. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon kötés, foltos, kissé kopottas állapotban.
18082.

Rufpreis:
1 000 HUF

18083.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF