https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 151

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szerencs monográfiája. Szerk.: Dr. Frisnyák Sándor, Dr. Gál András. Szerencs, 2005, Szerencs Város Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben.
1
18145.

Szerencs monográfiája. Szerk.: Dr. Frisnyák Sándor, Dr. Gál András. Szerencs, 2005, Szerencs Város Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kuwait, a close look. hn., 1995, Ministry of Information. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
1
18146.

Kuwait, a close look. hn., 1995, Ministry of Information. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cserépfalu hét és fél évszázada.(Tanulmányok a község hét és fél százados történetéről). Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a jobb felső szélen kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban.
1
18147.

Cserépfalu hét és fél évszázada.(Tanulmányok a község hét és fél százados történetéről). Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a jobb felső szélen kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szerencs és a Zempléni-hegység. A Szerencsen 2003. május 16-17-én megtartott tudományos konferencia előadásai. Szerk.: Frisnyák Sándor- Gál András. Szerencs- Nyíregyháza, 2003, k.n. Papírkötésben, jó állapotban.
1
18148.

Szerencs és a Zempléni-hegység. A Szerencsen 2003. május 16-17-én megtartott tudományos konferencia előadásai. Szerk.: Frisnyák Sándor- Gál András. Szerencs- Nyíregyháza, 2003, k.n. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mezőkövesd város monográfiája. Szerk.: Dr. Sárközi Zoltán - Dr. Sándor István. H.n., 1973, k.n. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
18149.

Mezőkövesd város monográfiája. Szerk.: Dr. Sárközi Zoltán - Dr. Sándor István. H.n., 1973, k.n. Egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az MTESZ Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szervezete tevékenysége 1949-1985. Szerk.: Dr. Horváth Béla. Miskolc, 1987, kn. Megjelent 2000 példányban. Számozott példány 200/066. Kiadói festett műbőr-kötés, jó állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.
1
18150.

Az MTESZ Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szervezete tevékenysége 1949-1985. Szerk.: Dr. Horváth Béla. Miskolc, 1987, kn. Megjelent 2000 példányban. Számozott példány 200/066. Kiadói festett műbőr-kötés, jó állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szvircsek Ferenc: Rózsaszentmárton lignitbányászat. Mátra-Bükkalja térség lignitbányászatának összegző történeti áttekintése. 1908-2008. Írta és szerk.: - -. Rózsaszentmárton, 2008., Rózsaszentmárton Község Önkormányzata. Kiadói papírborítóval. Megjelent 500 példányban.
1
18151.

Szvircsek Ferenc: Rózsaszentmárton lignitbányászat. Mátra-Bükkalja térség lignitbányászatának összegző történeti áttekintése. 1908-2008. Írta és szerk.: - -. Rózsaszentmárton, 2008., Rózsaszentmárton Község Önkormányzata. Kiadói papírborítóval. Megjelent 500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse