Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 151
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2895845
18133
444
Books: Travelling, Local History
Hajdanvolt Róma - Jelen és múlt. Bp., 2005, Gesta. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói spirálfűzéses kartonált papírkötés, jó állapotban. 2803958
18134
444
2928693
18135
444
Múlt és jelen - Biatorbágyi korképek. Szerk: Horváth Imre. Biatorbágy, 2018, Krónikás Bt. Gazdag fekete-fehér és színes fotóanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés. 2931257
18136
444
Nick Middleton: Extrém kalandok a Selyemúton. Ford.: Erdélyi András. Bp., 2005, General Press. Kiadói kartonált papírkötés.
2586547
18137
444
2744451
18138
444
Bölöni Farkas Sándor: Napnyugati utazás. Napló. Budapest, én, Helikon. Irodalmi. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban. 2586271
18139
444
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. új állapotban.
2586274
18140
444
2586549
18141
444
2685622
18142
444
2637563
18143
444
Budapest. Fővárosunk története. Főszerk.: Ságvári Ágnes. Budapest egyesítésének századik évfordulója tiszteletére. Bp., 1973, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóval. Egyébként szép állapotban. 2654586
18144
444
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF