Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 151

Hajdanvolt Róma - Jelen és múlt. Bp., 2005, Gesta. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói spirálfűzéses kartonált papírkötés, jó állapotban.
18133.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

18134.

Rufpreis:
2 800 HUF

Múlt és jelen - Biatorbágyi korképek. Szerk: Horváth Imre. Biatorbágy, 2018, Krónikás Bt. Gazdag fekete-fehér és színes fotóanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
18135.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nick Middleton: Extrém kalandok a Selyemúton. Ford.: Erdélyi András. Bp., 2005, General Press. Kiadói kartonált papírkötés.
18136.

Rufpreis:
3 000 HUF

18137.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bölöni Farkas Sándor: Napnyugati utazás. Napló. Budapest, én, Helikon. Irodalmi. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban.
18138.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. új állapotban.
18139.

Rufpreis:
2 800 HUF

18140.

Rufpreis:
2 800 HUF

18141.

Rufpreis:
2 800 HUF

18142.

Rufpreis:
1 600 HUF

Budapest. Fővárosunk története. Főszerk.: Ságvári Ágnes. Budapest egyesítésének századik évfordulója tiszteletére. Bp., 1973, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóval. Egyébként szép állapotban.
18143.

Rufpreis:
1 400 HUF

18144.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF