Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 151

18084.

Rufpreis:
2 800 HUF

Besenyi Vendel: A jászberényi Szentkúti templom története. A szerző, Besenyi Vendel (1942-) agrármérnök, helytörténész által dedikált! Jászberény, 2016, Jászok Egyesülete / KÉSZ Jászberényi Csoportja / Nagyboldogasszony Főplébánia. 128 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
18085.

Rufpreis:
1 600 HUF

Trolley Travelog. Pittsburgh,(1924), Pittsburgh Railways Co., 48 p.+1 t. Fekete-fehér szövegközti fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, címlaphiánnyal.
18086.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csatkay Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Gazdag egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült zsírpapír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.
18087.

Rufpreis:
1 800 HUF

18088.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Friendly Guide to Philadelphia and the Wanamker Store. Published by John Wanamaker Philadelphia. Philadelphia, 1926., John Wanamaker. Fekete-fehér illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18089.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rexa Dezső: Képeskönyv képek nélkül a régi Pestről. Bp., [1947], Stilus. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
18090.

Rufpreis:
2 800 HUF

Polner Zoltán: Időtlen szegedi képek. Szeged, 2007, Bába Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18091.

Rufpreis:
1 800 HUF

Matics Pál: Adatok Szalkaszentmárton történetéhez. Szalkaszentmárton, 1970, Községi Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1200 példányban.
18092.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tanulmányok a Dél-Dunántúl történetéből. Szerk.: T. Mérey Klára Dr. A MTA Dunántúli Tudományos Intézete Értekezések 1969 II. Bp., 1970., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18093.

Rufpreis:
1 000 HUF

18094.

Rufpreis:
1 800 HUF

18095.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF