Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 151

18108.

Rufpreis:
2 000 HUF

18109.

Rufpreis:
1 000 HUF

18110.

Rufpreis:
3 000 HUF

18111.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18112.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18113.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ifj. Horváth Béla: A Miskolci Avas Műemlékei. Műemlékeink. DEDIKÁLT! Bp., 1964., Képzőművészeti Alap. Kissé kopott papírkötés, bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
18114.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Károly István: Budapesti utcajegyzék. 1981., Bp., Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés. Térkép melléklettel a hátuljában.
18115.

Rufpreis:
1 000 HUF

18116.

Rufpreis:
3 000 HUF

dr. Schuler Dezső: Budapest Székesfőváros Által kezelt alapítványok és alapítványszerű juttatások gyűjteménye Bp., 1934. Székesfővárosi házinyomda. 436p. Kiadói aranyozott vászon kötésben
18118.

Rufpreis:
2 000 HUF

Galácz András: Óceánok, Sarkvidékek. Az Arktisztól az Antarktiszig (Kontinensről kontinensre). Bp., 2003, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, CD-melléklettel, borítón apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.
18119.

Rufpreis:
2 800 HUF

György Aladár: A föld és népei II. köt.: Afrika. 3. kiadás. Európa. Bp., 1904, Franklin. Kiadói aranyozott, festett illusztrált piros egészvászon-kötés, festett - márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, volt könyvtári példány.
18120.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF