Ifj. Horváth Béla: A Miskolci Avas Műemlékei. Műemlékeink. DEDIKÁLT! Bp., 1964., Képzőművészeti Alap. Kissé kopott papírkötés, bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
György Aladár: A föld és népei II. köt.: Afrika. 3. kiadás. Európa. Bp., 1904, Franklin. Kiadói aranyozott, festett illusztrált piros egészvászon-kötés, festett - márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, volt könyvtári példány.