Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 151

György Aladár: A föld és népei III. köt.: Európa. Bp.,1881., Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett illusztrált barna egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, ex libris-szel, magánkönyvtári címkével, tulajdonosi bejegyzéssel.
18121.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
14

Magyar Műemlékek sorozat 2 kötete:  Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely.;  Kádár Zoltán-Horváth Tibor Antal: Szombathely.; Bp., 1961-1962, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban, és kiadói egészvászon-kötés.
18122.

Rufpreis:
1 600 HUF

1997 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye statisztikai évkönyve. Miskolc, 1998, KSH B-A-Z Megyei Igazgatósága. Kiadói papírkötés
18123.

Rufpreis:
1 600 HUF

18124.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jakucs László: Aggteleki cseppkőbarlang. Bp., 1952, Művelt Nép. Első kiadás. Egészoldalas, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 5000 példányban.
18125.

Rufpreis:
1 200 HUF

220 év - 220 kép. Pillanatfelvételek Ferencváros múltjából. Szerk. és az előszót írta: Gönczi Ambrus - Winkelmayer Zoltán. Bp., 2012, Ferencváros Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
18126.

Rufpreis:
1 200 HUF

18127.

Rufpreis:
1 800 HUF

18128.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Pest- Pilis Solt Kiskun vármegye I-II. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18129.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

A hely, ahol élünk. Gömör. Regionális olvasó- és munkáltató értékkönyv. Szerk.: Ádám Zita, Ferencz Anna. Rimaszombat, 2013., Pro Scholis. Második javított kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18130.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Vas vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18131.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Esztergom vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18132.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF