Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 151

Dr. Lengyel Pál: A sághegyi őstelep. A szerző által DEDIKÁLT példány! Celldömölk, 1965, Celldömölk Községi Tanácsa Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
18024.

Rufpreis:
4 000 HUF

Az utas könyve. Keletmagyarország, Északerdély. Magyar utazási kézikönyv és útmutató. Városok, gyógyfürdők, üdülő- és nyaralóhelyek, egészségügyi, sport- és turisztikai intézmények részletes ismertetője. 1940 III. kiadás kiegészítő rész: Keletmagyarország, Északerdély. Szerk.: Kaffka Károly. Bp., 1941, Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség, XVIII+(1)+212 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott
18025.

Rufpreis:
4 000 HUF

Az utas könyve. Magyar utazási kézikönyv és útmutató. Kárpátalja részletes ismertetője. 1938. évi II. kiadás II. kiegészítő füzete. Bp., 1939, Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség. Kiadói papírkötés
18026.

Rufpreis:
3 000 HUF

18027.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hidak Heves megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Eger, 1998, Heves Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18028.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fodor Ferenc: Csólyospálos története képekben. Csólyospálos, 2020, Csólyospálos Község Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18029.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

18030.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

365 Views of London. London, é.n. (cca 1900-1910), Richardson & Co., (2)+80+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopottas borítóval, a belső kötéstáblán feljegyzésekkel.
18031.

Rufpreis:
3 000 HUF

Plananhang zu Baedekers Reisehandbuch für London. Leipzig, 1912, Karl Baedeker. Kihajtható, színes térképekkel. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító bekötve.
18032.

Rufpreis:
1 800 HUF

1907 Guide de Prague. Instructions et renseignements. (Prága útikönyv). Prague, 1907, Comité de la Fete, 64 p. + 1 (kihajtható térkép) t. Francia nyelven. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a hátsó borító és a térkép elvált a könyvtesttől.
18033.

Rufpreis:
2 000 HUF

Woerl, Leo: Illustrierter Führer durch Abbazia, Lovrana und Umgebung. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n. (cca 1910), Woerl's Reisebücher-Verlag. Fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel, egy kihajtható térképpel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
18034.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jegyzőkönyv a ,,Székely Társaságok Szövetségé"-nek 1907. évi augusztus hó 6-án Szamosujváron a városi Vigadó nagytermében Deák Lajos kir. tanácsos, elnök vezetése alatt tartott II-ik rendes közgyűléséről. Marosvásárhely, 1907, Kossuth-ny., 79 p. Kiadói papírkötés, néhány kissé foltos lappal. Molter Károly (1890-1981) író, irodalomtörténész részére DEDIKÁLT példány, Dr. Sárkány Miklós(?) aláírással (említve a közgyűlés résztvevői között a könyv 4. oldalának elején).
18035.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF