Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 151

Stein Aurél (1862-1943): Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Lóczy Lajos előszavával. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1908], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 (címkép, Stein Aurél arcképe) t.+XXIV+326 p.+9 (fekete-fehér képtáblák, közte 2 panoráma képpel.) t. +1 (kihajtható térkép, 46x59 cm.) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, egy képtábla hiányzik, a térkép szakadt. Térképpel együtt ritka, habár ennek a példánynak a térképe szakadt!
18048.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ligeti Lajos (1902-1987): Afgán földön. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1938], Franklin-Társulat, 219+3 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblákkal) t. Szövegközti és egészoldalas térképekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott félvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
18049.

Rufpreis:
3 000 HUF

[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: A Nap rabszolgái I. köt. Kutatóutam a legsötétebb Afrikában. Fordította Révay József. Modern Utazók és Felfedezők Könyvtára. Bp., [1931.], Franklin, 168 p. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.
18050.

Rufpreis:
3 000 HUF

18051.

Rufpreis:
1 200 HUF

18052.

Rufpreis:
3 000 HUF

18053.

Rufpreis:
2 400 HUF

18054.

Rufpreis:
1 800 HUF

18055.

Rufpreis:
1 800 HUF

18056.

Rufpreis:
1 800 HUF

18057.

Rufpreis:
1 400 HUF

18058.

Rufpreis:
2 000 HUF

18059.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF