A Széchenyi-Lánchíd és Clark Ádám. A város arcai. Szerk.: Török Gyöngyvér. Bp., 1999, Városháza. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Pálinkás László: Esztergom XVIII. századi művészeti emlékei. Bp., 1937, (May János-ny.), 95+(1) p. + 9 t. (kétoldalas). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, két lap kijár. A szerző által DEDIKÁLT példány!
Poór János: A hajdúvárosok gazdasági és társadalmi helyzete (1607-1720). Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei 9. Debrecen, 1967, Alföldi Nyomda. Kiadói papírkötés.
cca 1920-1930 Josef Danninger: Slovensko - mad'arsko - nemecky Sprievodca cez Bratislavu a okolie s najnovsím pomenovaním ulíc. Szlovák - magyar - német Útmutató Bratislava- és vidékéről a legújabb utca nevekkel. Slovakischer - Ungarischer - Deutscher Führer durch Bratislava und Umgebung mit den neuesten Gessenbenennungen. Bratislava/Pozsony,én.,L. Grömme, 143+1 p.+1 t. Papírkötésben, az elülső borító leszakadt, részben hiányos gerinccel, foltos lapokkal, a címlapon bejegyzésekkel, a térkép kissé gyűrött, kissé szakadt.
Ortvay Tivadar: Pozsony város utcái és terei. Óváros. Pozsony, 2009, Kalligram. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Hogyor József: A bércek titkai. Veszprém, 1984, Idegenforgalmi Hivatal. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.