Dr. Borovszky Samu (szerk.): Pest- Pilis Solt Kiskun vármegye I-II. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Somogy vármegye. Szerk.: Dr. Csánki Dezső. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,(1914),Országos Monográfia Társaság,(Hornyánszky-ny.) Hiányzó kötéssel, gerinccel és borítóval, régi intézményi bélyegzővel, térképpel, 137-138. oldal hiányzik, kijáró lapokkal, néhány kissé sérült és kissé foltos lappal, modern karton mappában.
5 db Erdéllyel kapcsolatos könyv: Végh Antal: De mi lesz a harangokkal, Raffay Ernő: Erdély 1918-19-ben, Makkai László: Magyar-román közös múlt.; Bethlen Béla: Észak-Erdély kormánybiztosa voltam. Erdély rövid története.