Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 180

Veress D. Csaba: A győri vár. Bp., 1993, Zrínyi. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18072.

Rufpreis:
1 800 HUF

V. Molnár László: Kanizsa vára. Bp., 1987, Zrínyi. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18073.

Rufpreis:
1 800 HUF

Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., 1927, Szent István-Társulat, 342+(2) p. Első kiadás. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, javított kiadói papír védőborítóban.
18074.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

18075.

Rufpreis:
2 000 HUF

Borsos Tamás: Vásárhelytől a Fényes Portáig. Emlékiratok, levelek. Sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt és jegyzeteket írta: Kocziány László. Bukarest, 1972, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18076.

Rufpreis:
2 000 HUF

18077.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Pest- Pilis Solt Kiskun vármegye I-II. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18078.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Somogy vármegye. Szerk.: Dr. Csánki Dezső. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,(1914),Országos Monográfia Társaság,(Hornyánszky-ny.) Hiányzó kötéssel, gerinccel és borítóval, régi intézményi bélyegzővel, térképpel, 137-138. oldal hiányzik, kijáró lapokkal, néhány kissé sérült és kissé foltos lappal, modern karton mappában.
18079.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

18080.

Rufpreis:
4 000 HUF

18081.

Rufpreis:
4 000 HUF

5 db Erdéllyel kapcsolatos könyv: Végh Antal: De mi lesz a harangokkal, Raffay Ernő: Erdély 1918-19-ben, Makkai László: Magyar-román közös múlt.; Bethlen Béla: Észak-Erdély kormánybiztosa voltam. Erdély rövid története.
18082.

Rufpreis:
2 400 HUF

Roma. Attraverso la fotografia dal 1850 ai nostri giorni. 12 db kép, olasz nyelvű kísérőfüzettel. Kiadói papírmappában.
18083.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF