https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 180

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jalsovszky Katalin - Tomsics Emőke: Budapest az ikerfőváros 1860-1890. Bp., 2003., Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
18096.

Jalsovszky Katalin - Tomsics Emőke: Budapest az ikerfőváros 1860-1890. Bp., 2003., Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
8
 
Beszélő tájak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly Balázs Béla-díjas fotóművész fekete-fehér fotóival gazdagon illusztrált. Bp., 1963., Magvető. Első kiadás. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói javított, karcos, papír védőborítóban.
1
18097.

Beszélő tájak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly Balázs Béla-díjas fotóművész fekete-fehér fotóival gazdagon illusztrált. Bp., 1963., Magvető. Első kiadás. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói javított, karcos, papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly Balázs Béla-díjas fotóművész fekete-fehér fotóival gazdagon illusztrált. Bp., 1957., Bibliotheca. Első kiadás. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban.
1
18098.

Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly Balázs Béla-díjas fotóművész fekete-fehér fotóival gazdagon illusztrált. Bp., 1957., Bibliotheca. Első kiadás. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Buda-Pest. Előadva Alt Rudolf által. Bp.,1983, ÁKV. Az 1845. évi kiadás (Pest, Hartleben Konrád Adolf) reprintje! Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1
18099.

Buda-Pest. Előadva Alt Rudolf által. Bp.,1983, ÁKV. Az 1845. évi kiadás (Pest, Hartleben Konrád Adolf) reprintje! Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Claude Lévi-Strauss: Szomorú trópusok. Ford.: Örvös Lajos. Gondozta: Benyhe János. Bp., 2000., Európa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
1
18100.

Claude Lévi-Strauss: Szomorú trópusok. Ford.: Örvös Lajos. Gondozta: Benyhe János. Bp., 2000., Európa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dominkovits Péter: Győr város tanácsülési és törvénykezési jegyzőkönyveinek regesztái I. 1600-1605 II. 1606-1611 III. 1612-1616 IV. 1617-1621 Városi Levéltári Füzetek 4.,5.,6.,8. 2001-2005, kiadja Győr Megyei Jogú Város Levéltára, kiadói papírkötésben, jó állapotban
1
18101.

Dominkovits Péter: Győr város tanácsülési és törvénykezési jegyzőkönyveinek regesztái I. 1600-1605 II. 1606-1611 III. 1612-1616 IV. 1617-1621 Városi Levéltári Füzetek 4.,5.,6.,8. 2001-2005, kiadja Győr Megyei Jogú Város Levéltára, kiadói papírkötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Bardon Alfréd: Spanyolországi építészet. Bp., 1975., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Szabóky Zsolt: Bolgár kolostorok. Bp., 1983. Képzőművészeti. Kiadói kartonált papírkötés.;   Kis magyar néprajz a rádióban. Szerk.: Jávor Kata, Küllős Imola, Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1978, Révai. RTV-Minverva. Kiadói kartonált papírkötés,
1
18102.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Bardon Alfréd: Spanyolországi építészet. Bp., 1975., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Szabóky Zsolt: Bolgár kolostorok. Bp., 1983. Képzőművészeti. Kiadói kartonált papírkötés.; Kis magyar néprajz a rádióban. Szerk.: Jávor Kata, Küllős Imola, Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1978, Révai. RTV-Minverva. Kiadói kartonált papírkötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Steve Parish: Wilderness. Steve Parisch with Tony O'Connor, Allan Fox and Pat Slater. Paddington, 1993., Steve Parish Publishing. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
18103.

Steve Parish: Wilderness. Steve Parisch with Tony O'Connor, Allan Fox and Pat Slater. Paddington, 1993., Steve Parish Publishing. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pető Andrea(szerk.): Hanák Péter- a Város polgára. Budapesti Negyed VI. évf. 4. sz. Bp., 1998, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés
1
18104.

Pető Andrea(szerk.): Hanák Péter- a Város polgára. Budapesti Negyed VI. évf. 4. sz. Bp., 1998, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gunther Plüschow: Vitorlások a csodák országába. Fordította: Z. Tábori Piroska. A világ körül. Útirajzok-Útikalandok. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval.
1
18105.

Gunther Plüschow: Vitorlások a csodák országába. Fordította: Z. Tábori Piroska. A világ körül. Útirajzok-Útikalandok. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Buza Péter: Palotai tegnapok. Tallózás egy várossá lett palóc falu múltjában. Rákospalota, 2005-2006, Rákospalotai Múzeum. 2. változatlan kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
1
18106.

Buza Péter: Palotai tegnapok. Tallózás egy várossá lett palóc falu múltjában. Rákospalota, 2005-2006, Rákospalotai Múzeum. 2. változatlan kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
André ver Elst: Oude Belgische beroepen in beeld. Anciens métiers belges en images. Zaltbommel, 1978., Europese Bibliotheek. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Holland és francia nyelven. Kiadói haránt-alakú kartonált papírkötés.   Sárosi Bálint (1925-2022) Széchenyi-díjas népzenekutató részére szóló ajándékozási sorokkal.
1
18107.

André ver Elst: Oude Belgische beroepen in beeld. Anciens métiers belges en images. Zaltbommel, 1978., Europese Bibliotheek. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Holland és francia nyelven. Kiadói haránt-alakú kartonált papírkötés. Sárosi Bálint (1925-2022) Széchenyi-díjas népzenekutató részére szóló ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse