Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 180

Éri István: Nagyvázsony. A szerző, Éri István (1929- 2009) által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére DEDIKÁLT példány. Műemlékeink. Bp., 1959., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés
18144.

Rufpreis:
2 000 HUF

A mohácsi csata. Vezető a Kanizsai Dorottya Múzeum kiállításához. Összeáll.: Parádi Nándor. Az összeállító, Parádi Nándor által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére DEDIKÁLT példány. Janus Pannonius Múzeum füzetei 19. sz. Pécs, 1980, Pécsi Szikra Nyomda. Kiadói papírkötés.
18145.

Rufpreis:
2 000 HUF

18146.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dobos László: A magunk útján. Bp, 2000,Jászságért Alapítvány. Papírborítóval, jó állapotban
18147.

Rufpreis:
1 800 HUF

18148.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bernáth Zsigmond: Egy nyár Finnországban. Bp., 1975., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18149.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nádasi Katalin: Megtalált kincseim avagy meséim egy csodálatos földről, amelyet Perunak becézek. [Eger, 1998.], Mediparo. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
18150.

Rufpreis:
1 000 HUF

18151.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vajkai Aurél: Szabadtéri néprajzi múzeumok Veszprém megyében. Veszprém, 1970., Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
18152.

Rufpreis:
1 200 HUF

18153.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gesztelyi Nagy László: Magyar tanya. Kalocsa, 1928. Árpád részvénytársaság. . 1927. Első Kecskeméti Hírlapkiadó-és Nyomda-Rt. 288 l. 10 sztl.lev. Kiadói papírkötésben gerincen minimális sérüléssel
18154.

Rufpreis:
4 000 HUF

18155.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF