Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 180
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2900777
18156
443
900
Books: Travelling, Local History
Vályi Katalin-Zombori István: Ópusztaszer (Száz magyar falu könyvesháza) Bp., é.n. Száz Magyar Falu Könyvesháza Kiadói kartonált papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel
2900362
18157
443
2200
2846472
18158
443
900
N. Guvússis: Az Athén-i Akropolisról. Térképes útmutató. Athén, 1976, szerzői kiadás, 32 p. + 1 t. (kihajtható, nagyméretű térkép). Kiadói papírkötés, a borítón apró sérülések.
2918090
18159
443
2864381
18160
443
2900812
18161
443
2864380
18162
443
Szerencsés János - Dávid Ferenc: Sopron. Bp., 1980, Corvina. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
2917541
18163
443
Dercsényi Dezső - Pogány Frigyes: Pécs. Városképek - Műemlékek sorozat. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadozott papírborítóval.
2917539
18164
443
Korompay György: Veszprém. Városképek - Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. kissé szakadozott
2916094
18165
443
Orbán Balázs: Torda város és környéke. Hasonmás kiadás kísérő tanulmánnyal. Bp., 1984, Helikon. Csátári Dániel: Orbán Balázs eszméi kísérőtanulmánnyal, benne térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval
2756412
18166
443
Petneki Áron: Krakkó. Magyarok nyomában külföldön. Bp., 2009., Enciklopédia Kiadó. Fekete-fehér illusztrált. Kiadói papírkötés. 2645299
18167
443
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF