Az egri hóstyák. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes, Miskolczi László, Petercsák Tivadar. Eger, 2007, Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói kartonált papírkötés. A könyv szerkesztője, Miskolczi László által DEDIKÁLT példány.
A Budapesti X. ker. Kőbányai M. Kir. Állami Főgymnázium nyolcadik értesítője. 1914-1915. tanév. Bp., 1915., Pritz Ármin. Kiadói papírkötés. + 1929-1932 Magyar Középiskola folyóirat 3 száma
Fiodor Kudriavtsev: The Golden Ring. Leningrad, 1988, Aurora Art Publishers. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Payr Sándor: Gárdonyi apja és a Ziegler család Sopronban és Nemeskéren. Az evangélikus Zieglerek és Gárdonyi vallásos lelkülete. Újabb adatok Nemeskér történetéhez és Gárdonyi életéhez. Sopron, 1934, Székely és Társa-ny., 46 p. + 1 sztl. lev. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Felvágatlan példány.
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Bp., 1923, Magyar Jövő. A borító Márton Lajos munkája. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzésekkel, s borítón címkével.
Marelyin Kiss József - Valuch Tibor: Rekviem a parasztságért. Hat falu - egy sors. (Homokmégy, Kalocsai járás.) Terepmunkák. 7. Kalocsai Múzeumi Értekezések 13. Kalocsa - Bp., 2011., Kalocsai Múzeumbarátok Köre - Viski Károly Múzeum - Jelenkutató Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 800 példányban.