18064.
Beendet 443. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 600 HUF
12,47 EUR, 14,38 USD
Pálinkás László: Esztergom XVIII. századi művészeti emlékei. Bp., 1937, (May János-ny.), 95+(1) p. + 9 t. (kétoldalas). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, két lap kijár. A szerző által DEDIKÁLT példány!