Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2900151
18586
441
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) pálinkás pohár, jelzett, m: 10 cm, talpán kisebb horpadásokkal, nettó: 27,6 g 2900888
18587
441
Ezüst(Ag) medál, jelzett, h: 6 cm, bruttó: 5,7 g
2900862
18588
441
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal, jelzett, méret: 53, bruttó: 13,7 g
2900840
18589
441
5500
Ezüst(Ag) gyűrű zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,6 g 2900851
18590
441
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,9 g
2900792
18591
441
3800
Ezüst(Ag) virágos medál, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 7,5 g
2900784
18592
441
Ezüst(Ag) fülbevalópár gyökér rubinnal, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 8,6 g 2900749
18593
441
Ezüst(Ag) fülbevalópár korall gyöngyökkel, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 3,1 g
2902719
18594
441
Borostyán medál ezüst szerelékkel 4 cm 2902721
18595
441
Borostyán medál ezüst szerelékkel 3 cm
2897611
18596
441
2200
Ezüst (Ag) láncThomas Sabo medállal, jelzett 5,11 g 2900414
18597
441
4800
Ezüst(Ag) emlékkanál, jelzett, sérült díszítéssel, h: 11,5 cm, bruttó: 1001 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF