Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 270

Ezüst(Ag) pálinkás pohár, jelzett, m: 10 cm, talpán kisebb horpadásokkal, nettó: 27,6 g
18586.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) medál, jelzett, h: 6 cm, bruttó: 5,7 g
18587.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű markazittal, jelzett, méret: 53, bruttó: 13,7 g
18588.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,6 g
18589.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,9 g
18590.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) virágos medál, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 7,5 g
18591.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) fülbevalópár gyökér rubinnal, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 8,6 g
18592.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) fülbevalópár korall gyöngyökkel, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 3,1 g
18593.

Rufpreis:
2 800 HUF

Borostyán medál ezüst szerelékkel 4 cm
18594.

Rufpreis:
3 000 HUF

Borostyán medál ezüst szerelékkel 3 cm
18595.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) láncThomas Sabo medállal, jelzett 5,11 g
18596.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) emlékkanál, jelzett, sérült díszítéssel, h: 11,5 cm, bruttó: 1001 g
18597.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF