https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 270

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst (Ag) ciprusi díszkanál. Jelzett (800), kopásokkal, nettó: 11 g, h: 12,5 cm
1
18562.

Ezüst (Ag) ciprusi díszkanál. Jelzett (800), kopásokkal, nettó: 11 g, h: 12,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) holland díszkanál, Veere város címerével. Jelzett, nettó: 10,5 g, h: 11 cm
1
18563.

Ezüst (Ag) holland díszkanál, Veere város címerével. Jelzett, nettó: 10,5 g, h: 11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) karóra zománc berakással. Zsebórából készített, működő, jó állapotban. d: 28 mm
1
18564.

Ezüst (Ag) karóra zománc berakással. Zsebórából készített, működő, jó állapotban. d: 28 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, pótolt fém csat, h: 45 cm, nettó: 13,2 g
1
18565.

Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, pótolt fém csat, h: 45 cm, nettó: 13,2 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű, markazittal ékítve, jelzett, m: 57, bruttó: 6,6g
1
18566.

Ezüst (Ag) gyűrű, markazittal ékítve, jelzett, m: 57, bruttó: 6,6g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű, cirkóniával ékítve, jelzett, m: 56, bruttó: 5,3g
1
18567.

Ezüst (Ag) gyűrű, cirkóniával ékítve, jelzett, m: 56, bruttó: 5,3g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) pillangós gyűrű, kőékítéssel, jelzett, m: 55, bruttó: 4g
1
18568.

Ezüst (Ag) pillangós gyűrű, kőékítéssel, jelzett, m: 55, bruttó: 4g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű, cirkóniával ékítve, jelzett, m: 58, bruttó: 7,4g
1
18569.

Ezüst (Ag) gyűrű, cirkóniával ékítve, jelzett, m: 58, bruttó: 7,4g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű, kristállyal ékítve, jelzett, m: 55, bruttó: 7,8g
1
18570.

Ezüst (Ag) gyűrű, kristállyal ékítve, jelzett, m: 55, bruttó: 7,8g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű, cirkóniával ékítve, jelzett, m: 57, bruttó: 8g
1
18571.

Ezüst (Ag) gyűrű, cirkóniával ékítve, jelzett, m: 57, bruttó: 8g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) díszkanál, görög (Pallasz Athéné) motívummal. Jelzett (800), kis elszíneződésekkel, nettó: 9,1 g, h: 10,5 cm
1
18572.

Ezüst (Ag) díszkanál, görög (Pallasz Athéné) motívummal. Jelzett (800), kis elszíneződésekkel, nettó: 9,1 g, h: 10,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű, kristállyal ékítve, jelzett, m: 53, bruttó: 7,2g
1
18573.

Ezüst (Ag) gyűrű, kristállyal ékítve, jelzett, m: 53, bruttó: 7,2g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse