Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2900137
18490
441
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) pálinkás pohár, jelzett, m: 10 cm, nettó: 28,4 g 2900059
18491
441
Ezüst(Ag) pálcikás karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 5 g 2880430
18492
441
Ezüst (Ag) cigarettatárca, virágos mintával jelzett 128 g 9x7,5 cm 2903680
18493
441
Ezüst (Ag) gyógyszeres dobozka jelzett 15,6g, 4 cm 2902728
18494
441
Ezüst (Ag) mandzsettagomb-pár, 5 g
2900582
18495
441
Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, d: 1,8 cm, bruttó: 4,4 g 2900586
18496
441
Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,1 g
2900402
18497
441
Ezüst(Ag) charm, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 6,9 g 2900087
18498
441
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű zöld és fehér kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 5,6 g
2902727
18499
441
Ezüst (Ag) mandzsettagomb-pár, 6 g
2901374
18500
441
3800
Ezüst(Ag) virágos medál Pandora jelzéssel, 2×2 cm, bruttó: 4 g 2900614
18501
441
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 8,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF