Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 270

Ezüst(Ag) pálinkás pohár, jelzett, m: 10 cm, nettó: 28,4 g
18490.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) pálcikás karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 5 g
18491.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) cigarettatárca, virágos mintával jelzett 128 g 9x7,5 cm
18492.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) gyógyszeres dobozka jelzett 15,6g, 4 cm
18493.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) mandzsettagomb-pár, 5 g
18494.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, d: 1,8 cm, bruttó: 4,4 g
18495.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,1 g
18496.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) charm, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 6,9 g
18497.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű zöld és fehér kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 5,6 g
18498.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) mandzsettagomb-pár, 6 g
18499.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) virágos medál Pandora jelzéssel, 2×2 cm, bruttó: 4 g
18500.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 8,6 g
18501.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF