Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 270

Ezüst (Ag) nyaklánc futtatott inda mintával 50 cm Jelzett 7,2 g
18478.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst tükör formájú pudrié. Jelzett, nehezen záródik. 11 cm br 80 g
18479.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) dugós, antik, fújt, üveg palack, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
18480.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst(Ag) ónixszal, jelzett, méret: 60, bruttó: 1,5 g
18481.

Rufpreis:
3 000 HUF

Egyiptomi 8-10k arany (Au) medál, jelzéssel, d: 26mm, nettó: 3,9 g
18482.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

14k arany (Au) fülbevaló pár, jelzés nélkül, nettó: 3,65 g
18483.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

18484.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

18485.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

18486.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) gyűrű zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 51, bruttó: 13,9 g
18487.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gigandel Wakmann 14K arany karóra, kézi felhúzós, működő, jó állapotban, régi bőr szíjjal 35 mm
18488.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst(Ag) óra, jelzett, működik, kopásnyomokkal, 3,5×5,5 cm, bruttó: 32 g
18489.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF