Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2859889
18478
441
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) nyaklánc futtatott inda mintával 50 cm Jelzett 7,2 g
2861322
18479
441
Ezüst tükör formájú pudrié. Jelzett, nehezen záródik. 11 cm br 80 g
2859987
18480
441
15000
Ezüst (Ag) dugós, antik, fújt, üveg palack, jelzett, hibátlan, m: 31 cm 2798440
18481
441
Ezüst(Ag) ónixszal, jelzett, méret: 60, bruttó: 1,5 g 2904880
18482
441
Egyiptomi 8-10k arany (Au) medál, jelzéssel, d: 26mm, nettó: 3,9 g 2904877
18483
441
60000
14k arany (Au) fülbevaló pár, jelzés nélkül, nettó: 3,65 g 2819374
18484
441
28000
2793944
18485
441
40000
Ezüst (Ag) Szecessziós női alak, pecsétnyomó, jelzés nélkül, ismeretlen címeres vésettel, m: 8,5 cm. Bruttó: 90g 2775331
18486
441
28000
2693740
18487
441
Ezüst(Ag) gyűrű zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 51, bruttó: 13,9 g
2897858
18488
441
80000
Gigandel Wakmann 14K arany karóra, kézi felhúzós, működő, jó állapotban, régi bőr szíjjal 35 mm 2900117
18489
441
Ezüst(Ag) óra, jelzett, működik, kopásnyomokkal, 3,5×5,5 cm, bruttó: 32 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF