Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2897616
18514
441
30000
Jewellery and precious metal items
14K arany gyűrű gránát kővel, jelzett br: 6,16 g m: 59 2900093
18515
441
Ezüst(Ag) fülbevalópár és függő, szintetikus kék kővel, medál jelzett, bruttó: 10,6 g
2900109
18516
441
Ezüst(Ag) fülbevalópár markazittal, jelzett, pótolt sróffal, h: 6 cm, bruttó: 13,6 g
2900355
18517
441
4800
Ezüst(Ag) nyaklánc tenyésztett gyönggyel díszített medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 4,6 g
2897614
18518
441
38000
Ezüst (Ag) masnis bross türkizzel. 4,74 g, 4 cm 2897627
18519
441
40000
Ezüst bross türkizzel Ragasztott. 11,09 g 35 mm
2900131
18520
441
Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár kővel, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 1,5 g
2897619
18521
441
70000
14K arany (Au) bross gyémántokkal és zafírral. Jelzett. Br 6,49 g d: 26 mm 2900511
18522
441
3800
Ezüst(Ag) nyaklánc színes kövekkel díszített medálrésszel, jelzett, h: max. 44 cm, bruttó: 2,2 g 2901765
18523
441
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, bruttó. 1,9 g 2900435
18524
441
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc borostyános medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 12,5 g
2897643
18525
441
Fehérarany (Au) 14K bokalánc, jelzett, h: 24,5 cm, nettó: 0,98 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF