Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 270

14K arany gyűrű gránát kővel, jelzett br: 6,16 g m: 59
18514.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
22

Ezüst(Ag) fülbevalópár és függő, szintetikus kék kővel, medál jelzett, bruttó: 10,6 g
18515.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár markazittal, jelzett, pótolt sróffal, h: 6 cm, bruttó: 13,6 g
18516.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc tenyésztett gyönggyel díszített medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 4,6 g
18517.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst (Ag) masnis bross türkizzel. 4,74 g, 4 cm
18518.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Ezüst bross türkizzel Ragasztott. 11,09 g 35 mm
18519.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár kővel, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 1,5 g
18520.

Rufpreis:
2 000 HUF

14K arany (Au) bross gyémántokkal és zafírral. Jelzett. Br 6,49 g d: 26 mm
18521.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst(Ag) nyaklánc színes kövekkel díszített medálrésszel, jelzett, h: max. 44 cm, bruttó: 2,2 g
18522.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, bruttó. 1,9 g
18523.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) csavart nyaklánc borostyános medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 12,5 g
18524.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fehérarany (Au) 14K bokalánc, jelzett, h: 24,5 cm, nettó: 0,98 g
18525.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF