Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2900361
18526
441
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) fogpiszkáló, jelzett, h: 5,5 cm, nettó: 4 g 2898607
18527
441
190000
14K arany (Au) karreif opállal (ca 0,75 cts), jelzett, br: 12,24 g
2900366
18528
441
Ezüst(Ag) medál, jelzett, kopásnyomokkal, h: 5 cm, bruttó: 2,8 g 2900377
18529
441
3800
Ezüst(Ag) fűszeres kanál, jelzett, h: 7,5 cm, nettó: 5,3 g 2897621
18530
441
70000
14-18K közötti arany (Au) fedelű antik fényképtartó bross Dávid csillagos, gránát köves, kinyitható d: 31 mm, br: 10,5 g 2900384
18531
441
Ezüst(Ag) mokkás kanál, jelzett, h: 12,5 cm, nettó: 17,9 g 2901393
18532
441
50000
Ezüst(Ag) vegyes ékszercsomag (rubin, smaragd, karneol, borostyán), jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 119,7 g
2900467
18533
441
3800
Ezüst(Ag) csavart karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 6,5 g
2900503
18534
441
Ezüst(Ag) karkötő színes kövekkel, jelzett, h: 24 cm, bruttó. 9 g
2900476
18535
441
Ezüst(Ag) karkötő, kövekkel gazdagon kirakva, állítható h: max. 20 cm, bruttó: 8,3 g
2900487
18536
441
Ezüst(Ag) fektetett nyolcas karkötő, jelzés nélkül, h: 17 cm, bruttó: 1,8 g 2900601
18537
441
Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű citrinnel, jelzett, méret: 55, bruttó: 19,1 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF